Dnia dzisiejszego dziesiątka zawodników zainaugurowała rozgrywki w Deichmann CUP. Do pierwszego meczu podeszliśmy z pełnym zaangażowaniem i wynik Włochy : Nigeria 14:0 odzwierciedla podejście drużyny. Po takim meczu chłopcy co jest „typowe” w ich wieku myśleli, że już zdobędą mistrzostwo świata, wszak mecze są „międzynarodowe”. Jednak ochota do gry i zaangażowanie rozmyło się wraz z podmuchami lokalnego wiatru. Poskutkowało to łatwym zwycięstwem ekipy Anglii 0:4. Nie mniej jednak nauka nie poszła w las i z drużyną na podobnym poziomie co Anglia a mianowicie Danią wygraliśmy, grając ambitnie i rozważnie (można wprowadzić nowe słowo do naszego stylu gry). Warto przypomnieć, iż większość naszych zawodników jest o rok młodsza od innych uczestników tego turnieju a póki co prezentujemy się dobrze. Brawa należą się również rodzicom oraz pierwszemu kibicowi drużyny Dawidowi Słowikowi, który jak widać na zdjęciu przygotował miłą niespodziankę.