W niedzielę podopieczni trenera Miłosza Węglarza wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej „TWORKÓW CUP” po którym możemy być  podwójnie zadowoleni gdyż Nasze żaczki nie tylko zagrały bardzo dobre zawody ale także ukończyły rywalizację do której przystąpiło 20 zespołów na wysokim 2 miejscu, choć do zwycięstwa brakło bardzo niewiele. Warto podkreślić że najlepszym zawodnikiem turnieju w opinii organizatorów  został Szczepan Wojtas.

Wyniki grupa:

Lisek Milówka 6-0 LKS Tworków II (Filip Wojtas,Filip Śleziak, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Kamil Chowaniec)
Lisek Milówka 6-1 Forteca Świerklany (Michał Bryja, Kinga Blaut, Filip Śleziak, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas x2)
Lisek Milówka 3-3 RKP ROW Rybnik
Szczepan Wojtas, Wojciech Bury, Sebastian Słowik
Lisek Milówka 6-0 UKS Arka Markowice (Sebastian Słowik, Michał Bryja, Kamil Chowaniec, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas x2)

Wyniki grupa mistrzowska :

Lisek Milówka 2-2 LKS Tworków I (Szczepan Wojtas, Filip Wojtas)
Lisek Milówka 0-1 AP United
Lisek Milówka 2-1 Naprzód Rydułtowy (Filip Wojtas,Sebastian Słowik)
Lisek Milówka 5-3 MKP Odra Centrum Wodzisław (Kamil Chowaniec x2, Szczepan Wojtas x2, Filip Wojtas)
KOŃCOWA KLASYFIKACJA