W najbliższą niedzielę na obiektach sportowych TS Metal Węgierska Górka odbędzie się pierwsza edycja turnieju ARKOM CUP w którym to wystąpi także Nasza drużyna. Łącznie w turnieju przeznaczonym dla kategorii wiekowej U-13 wystąpi osiem zespołów .  Drużyny podzielone zostaną na dwie grupy, w których zagrają systemem „każdy z każdym”. Zwycięscy grup zagrają o pierwsze miejsce, a drużyny z drugich pozycji powalczą o miejsce trzecie. Turniej Rozpocznie się o godzinie 9.00, natomiast na godzinę 13-tą przewidujemy rozpoczęcie meczu o 3-cie miejsce i po nim finał z udziałem najlepszych drużyn w swoich grupach. Najlepsze drużyny otrzymują puchary a wszystkie drużyny komplet koszulek meczowych.

Reprezentacja UKS Lisek Milówka na turniej:

Kamil Węglarz, Jakub Kubas, Witold Wojtas,Jakub Juraszek,  Jan Kubica, Patryk Blaut, Jakub Pajestka, Marta Ponikwia, Ola Sadurska, Marta Talik, Julia Sopiak