Już o siódmej rano drużyna młodzików udała  się na pierwsze zajęcia, delikatne zmęczenie już widać ale  LISKI starają  się wykorzystać maksymalnie każdą chwilę spędzoną na zgrupowaniu najlepiej jak tylko można. Podobnie jak wczoraj dalszą część dnia zdominowały sparingi w których rywalizowaliśmy z drużynami Hetmana Zamość z roczników 2005 oraz 2007 a także z OSIR Biłgoraj rocznika 2006. Wszystkie spotkania były niezwykle emocjonujące  i stały na bardzo wysokim poziomie.

Mimo trudów obozu Nasi zawodnicy wykazywali się wielką ochotą do gry prezentując w nich bardzo szybką i  ładną dla oka grę. Mieliśmy także dziś przy okazji rozgrywanych sparingów spotkać Pana Pawła Wójcika  wokalistę zespołu SOLARIS który jest jednym  z trenerów prowadzących zespół młodzików z Zamościa.