LISEK CUP VII

Termin :  30.04-3.05.2021

Miejsce : kompleks boisk LKS-u Milówka, Orlik Milówka, Orlik Kamesznica

Regulaminlisek.cup.7.regulamin

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Naszym kraju , turniej odbędzie zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Sportu.

Turniej objęty Patronatem PZPN „Piłka dla wszystkich”

Zgłoszone drużyny:

Rocznik: 2012 PRO (System rozgrywek: „Każdy z każdym” , cztery spotkania równolegle, turniej bez prowadzonej klasyfikacji końcowej )

Czas gry : 1 x 25 minut ( mecz i rewanż)

Gramy : 4+1

Terminarz:

Drużyny uczestniczące

  1. Lisek Milówka
  2. Stadion Śląski Chorzów
  3. Herkules Kochanowice
  4. Beskid Gilowice
  5. Babia Góra Sucha Beskidzka
  6. Piast Cieszyn
  7. Kuźnia Ustroń
  8. SMS Żywiec

Rocznik: 2012 GRASSROTS (System rozgrywek: „Każdy z każdym” , cztery spotkania równolegle, turniej bez prowadzonej klasyfikacji końcowej )

Czas gry : 1 x 25 (mecz i rewanż)

Gramy : 4+1

Terminarz

  1. Lisek Milówka
  2. Stadion Śląski Chorzów
  3. Orzeł Łękawica
  4. Orlik Rajcza
  5. Świt Cięcina
  6. Niepokorni Orzesze
  7. ….
  8. ….

Rocznik 2010 PRO

System rozgrywek:” Każdy z każdym”

Czas gry : 2×20  min

Gramy : 6+1

Terminarz

Drużyny uczestniczące

  1. Lisek Milówka
  2. Stadion Śląski Chorzów
  3. Herkules Kochanowice
  4. Rekord Bielsko Biała 2011
  5. Kuźnia Ustroń
  6. Orzeł Łękawica
  7. GLKS Wilkowice
  8. UKS Szczytnik Szczytna

Rocznik 2010 GRASSROTS (System rozgrywek: „Każdy z każdym” , cztery spotkania równolegle, turniej bez prowadzonej klasyfikacji końcowej )

Czas gry : 2 x 20

Gramy : 6+1

Terminarz

  1. Lisek Milówka
  2. Lisek Milówka II
  3. Orlik Rajcza
  4. Świt Cięcina
  5. Beskid Gilowice
  6. ….

Rocznik 2009 DZIEWCZYN (System rozgrywek: „Każdy z każdym” )

System rozgrywek:” Każdy z każdym”

Czas gry : 2×20  min

Gramy : 6+1

Terminarz

Drużyny uczestniczące

  1. Mitech  Żywiec
  2. Dragon Miszkowice
  3. UKKS Istebna
  4. Lisek Milówka
  5. Gol Częstochowa
  6. Rekord Bielsko Biała
  7. ….

ROCZNIK 2014 FESTIWAL 3.05.2021 godz.13:30-16:00  (System rozgrywek: „Każdy z każdym” , cztery spotkania równolegle, turniej bez prowadzonej klasyfikacji końcowej )

Gramy : 4+0

Czas meczu : 1×13 min

  1. UKS Lisek Milówka I
  2. UKS Lisek Milówka II
  3. SMS Żywiec
  4. Stadion Śląski Chorzów I
  5. Stadion Śląski Chorzów II
  6. Beskid Gilowice
  7. Orzeł Łękawica
  8. Kuźnia Ustroń
  9. ….
  10. ….

Zgłoszenia

*Pierwszeństwo w zgłoszeniach do zawodów rocznika 2010 , 2012 chłopców oraz 2009 dziewczyn mają zespoły korzystające z bazy noclegowej turnieju. Brak opłaty startowej za udział w turnieju.

** W festiwalu rocznika 2014 mogą wziąć udział zespoły niekorzystające noclegu, decyduje kolejność zgłoszeń, opłata startowa a udział w zawodach 300 zł.

Ty też możesz nam pomóc!

Oferta współpracy
Srebrna Gwiazdka Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN

SREBRNA GWIAZDKA

Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN