LISEK CUP VII

Termin :  30.04-3.05.2021

Miejsce : kompleks boisk LKS-u Milówka, Orlik Milówka, Orlik Kamesznica

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Naszym kraju , turniej odbędzie zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Sportu.

Turniej objęty Patronatem PZPN „Piłka dla wszystkich”

Zgłoszone drużyny:

Rocznik: 2012 PRO (System rozgrywek: „Każdy z każdym” , cztery spotkania równolegle, turniej bez prowadzonej klasyfikacji końcowej )

Czas gry : 1 x 22 minut ( mecz i rewanż)

Gramy : 4+1

Terminarz: 2012.PROiGRASSROOTS

Karta zgłoszeniowa: KARTA ZGŁOSZENIOWA DRUŻYNY.2012.2014

Regulamin : Regulamin 2012&2014

Drużyny uczestniczące

  1. Lisek Milówka
  2. Stadion Śląski Chorzów
  3. FP Jasienica
  4. Beskid Gilowice
  5. Babia Góra Sucha Beskidzka
  6. Orlik Rajcza
  7. Kuźnia Ustroń
  8. SMS Żywiec

Rocznik: 2012 GRASSROTS (System rozgrywek: „Każdy z każdym” , cztery spotkania równolegle, turniej bez prowadzonej klasyfikacji końcowej )

Czas gry : 1 x 20minut (mecz i rewanż)

Gramy : 4+1

Terminarz: 2012.PROiGRASSROOTS

Karta zgłoszeniowa: KARTA ZGŁOSZENIOWA DRUŻYNY.2012.2014

Regulamin : Regulamin 2012&2014

  1. Lisek Milówka
  2. Stadion Śląski Chorzów
  3. Orzeł Łękawica
  4. Footbal Project
  5. Świt Cięcina
  6. Footbol For Pro
  7. SMREK Ślemień
  8. BAPN Słowian Łodygowice

Rocznik 2010 PRO (System rozgrywek:” Każdy z każdym”)

Czas gry : 2×20 min

Gramy : 6+1

Terminarz :Ter.2010 pro aktualizacja

Karta zgłoszeniowa : KARTA ZGŁOSZENIOWA DRUŻYNY.2010chlopcy.2009dziewczyny

Regulamin : Regulamin 2010 ch& 2009 dz

Drużyny uczestniczące

  1. Lisek Milówka
  2. Świt Cięcina
  3. AP Progres Andrychów
  4. Rekord Bielsko Biała 2011
  5. Kuźnia Ustroń
  6. Orzeł Łękawica
  7. GLKS Wilkowice
  8. UKS Szczytnik Szczytna

Rocznik 2010 GRASSROTS (System rozgrywek: „Każdy z każdym” , cztery spotkania równolegle, turniej bez prowadzonej klasyfikacji końcowej )

Czas gry : 2 x 20

Gramy : 6+1

Terminarz : 2010 grassroots AKTUALIZACJA

Karta zgłoszeniowa : KARTA ZGŁOSZENIOWA DRUŻYNY.2010chlopcy.2009dziewczyny

Regulamin : Regulamin 2010 ch& 2009 dz

  1. Lisek Milówka
  2. Orlik Rajcza
  3. Lisek Milówka II
  4. Beskid Gilowice
  5. Smrek Ślemień
  6. UKS Szczytnik Szczytna

Rocznik 2009 DZIEWCZYN (System rozgrywek: „Każdy z każdym” )

System rozgrywek:” Każdy z każdym”

Czas gry : 2×20  min

Gramy : 6+1

Terminarz: Ter. dziewczyny U-12

Karta zgłoszeniowa : KARTA ZGŁOSZENIOWA DRUŻYNY.2010chlopcy.2009dziewczyny

Regulamin : Regulamin 2010 ch& 2009 dz

Drużyny uczestniczące

  1. Mitech  Żywiec
  2. KS Filówka Barwałd
  3. UKKS Istebna
  4. Lisek Milówka
  5. Gol Częstochowa
  6. Rekord Bielsko Biała
  7. Wisła Skoczów

ROCZNIK 2014 FESTIWAL 2.05.2021 godz. 9:00-12:30  (System rozgrywek: „Każdy z każdym” , cztery spotkania równolegle)

Terminarz : LISEK CUP.2014-POPRAWIONY

Regulamin : Regulamin 2012&2014

Karta zgłoszeniowa : KARTA ZGŁOSZENIOWA DRUŻYNY.2012.2014

Czas meczu : 1×13 min

  1. UKS Lisek Milówka I
  2. UKS Lisek Milówka II
  3. SMS Żywiec
  4. Stadion Śląski Chorzów I
  5. Stadion Śląski Chorzów II
  6. Beskid Gilowice
  7. Orzeł Łękawica
  8. Kuźnia Ustroń
  9. BAPN Słowian Łodygowice
  10. Akademia Piłkarska MIWO SPORT

 

Ty też możesz nam pomóc!

Oferta współpracy
Srebrna Gwiazdka Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN

SREBRNA GWIAZDKA

Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN