LISEK CUP VIII

Termin : 1-3.V.2022

Miejsce : kompleks boisk LKS-u Milówka, boiska sportowe przy Amfiteatrze w Milówce, Orlik Milówka

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Naszym kraju , turniej odbędzie zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Sportu.

KATEGORIE I TERMINY

ROCZNIK 2015 termin 1.V (bez klasyfikacji) 5×5 (105 minut gry)

ROCZNIK 2014  termin 2-3.V POZIOM PRO I GRASSROTS (bez klasyfikacji) 5×5 (180 minut gry)

ROCZNIK 2013  termin 2-3.V POZIOM PRO I GRASSROTS (bez klasyfikacji) 5×5 (180 minut gry)

ROCZNIK 2012   termin 1.V 7×7 (72-108 minut gry)

ROCZNIK 2009 DZIEWCZYN termin 2.V 9×9 (88 minut gry)

ROCZNIK 2010 CHŁOPCÓW  termin 3.V  9×9 ( 88 minut gry)

Regulamin LISEK CUP VIII  –  REGULAMIN LISEK CUP VIII

Rocznik: 2015

Terminarz  https://www.tournify.nl/live/lisekcup2015

Zgłoszone zespoły

  1. UKS LISEK MILÓWKA I
  2. UKS LISEK MILÓWKA II
  3. BAP SŁOWIAN ŁODYGOWICE
  4. BESKID GILOWICE
  5. ŚWIT CIĘCINA
  6. PRZEŁOM KANIÓW
  7. ORZEŁ ŁĘKAWICA
  8. FOOTBALL PROJECT JASIENICA

Rocznik: 2014 

Terminarz

PRO https://www.tournify.nl/live/lisekcup2014pro

GRASSROOTS https://www.tournify.nl/live/lisekcup2014grass/schedule

Zgłoszone zespoły

PRO  GRASSROOTS
1.UKS LISEK MILÓWKA1.UKS LISEK MILÓWKA
2.STADION ŚLĄSKI CHORZÓW2.STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
3.REKORD BIELSKO BIAŁA3.REKORD BIELSKO BIAŁA
4.MIWO SPORT AKADEMIA PIŁKARSKA4.MIWO SPORT AKADEMIA PIŁKARSKA
5.BESKID GILOWICE5.GLKS WILKOWICE
6.JEDNOŚĆ JEJKOWICE6.SMREK ŚLEMIEŃ

Rocznik: 2013

TERMINARZ

PRO – https://www.tournify.nl/live/lisekcup2013pro

GRASS – https://www.tournify.nl/live/lisekcup2013grass

Zgłoszone zespoły

PRO  GRASSROOTS
1.UKS LISEK MILÓWKA1. UKS LISEK MILÓWKA
2.SMS ŻYWIEC2. UKS LISEK MILÓWKA II
3.LKS ŚWIT CIĘCINA3. BAP SŁOWIAN ŁODYGOWICE
4.MIWO SPORT AKADEMIA PIŁKARSKA4. SMREK ŚLEMIEŃ
5.Akademia Piłkarska Champions Żywiec5. SMS ŻYWIEC
6.MFK Dolny Kubin (SVK)6. JEDNOŚĆ JEJKOWICE
7. UKS ZBÓJNIK UJSOŁY

Rocznik: 2012

Terminarz – https://www.tournify.nl/live/lisekcup2012

Zgłoszone zespoły

  1. UKS LISEK MILÓWKA
  2. TS MITECH ŻYWIEC (dziewczyny)
  3. GLKS WILKOWICE
  4. BESKID GILOWICE
  5. MFK DOLNY KUBIN (SVK)
  6. MFK NAMESTOVO (SVK)
  7. LKS ŚWIT CIĘCINA
  8. PRZEŁOM KANIÓW

Rocznik: 2010

Terminarz – https://www.tournify.nl/live/lisekcup2010

Zgłoszone zespoły

  1. UKS LISEK MILÓWKA
  2. KUŹNIA USTROŃ
  3. REKORD BIELSKO BIAŁA
  4. KS ŚWIERKLANY
  5. MSK NAMESTOVO (SVK)

Rocznik: 2009 dziewczyny

Terminarz – https://www.tournify.nl/live/lisekcupdziewczyny2009

Zgłoszone zespoły

  1. TS MITECH ŻYWIEC
  2. KS FILKÓWKA BARWAŁD
  3. REKORD BIELSKO BIAŁA
  4. UKKS ISTEBNA
  5. KS STARÓWKA NOWY SĄCZ

Formularz zgłoszeniowy

    Dane kontaktowe

    Opłata startowa 300 zł – drużyna

    Pobyt z wyżywieniem

    Ilość osób (wypełnij tylko jeśli wybrałeś pobyt)

    Ty też możesz nam pomóc!

    Oferta współpracy