LISEK CUP VI

Termin :  4.07.2020 

Miejsce : kompleks boisk LKS-u Milówka

Regulamin regulamin.lisekcup6

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Naszym kraju , turniej odbędzie zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Sportu.

Zgłoszone drużyny:

Rocznik: 2013

System rozgrywek: „Każdy z każdym” , trzy spotkania równolegle, turniej bez prowadzonej klasyfikacji końcowej.

Czas gry : 1×16 min

Gramy : 4+0 lub 3+1

Godziny rozgrywania spotkań : 9:00-11:00

Terminarz Terminarz Lisek Cup VI 2013 popr.

Drużyny uczestniczące

  1. Lisek Milówka I
  2. Beskid Gilowice
  3. Smerfiki Łodygowice
  4. Lisek Milówka II
  5. AP Przeciszów
  6. Zbójnik  Ujsoły

Terminarz

Rocznik 2012

System rozgrywek:

Czas gry : 1×16 min

Gramy : 4+1 „Każdy z każdym” , trzy spotkania równolegle, turniej bez prowadzonej klasyfikacji końcowej.

Godziny rozgrywania spotkań : 11:15-13:15

Terminarz Term.2012

Drużyny uczestniczące

  1. Lisek Milówka
  2. Lisek Milówka II
  3. MSK Namestovo (SVK)
  4. AP Przeciszów
  5. Zbójnik  Ujsoły
  6. Smerfiki Łodygowice

Rocznik 2010/2011 (I TURNIEJ)

System rozgrywek: „Każdy z każdym”

Czas gry : 1 x 18 min ( system „każdy z każdym”)

Gramy : 6+1

Czas rozgrywania spotkań : 13:30-15:30

Terminarz Term.2010 2011

  1. Lisek Milówka 1
  2. Lisek Milówka 2
  3. Smerfiki Łodygowice
  4. Mitech Żywiec
  5. MSK Namestovo (SVK)
  6. Świt Cięcina

Terminarz

Rocznik :2010 ( II turniej „Top” )

System rozgrywek: „Każdy z każdym”

Czas gry : 1x 18 min (system „każdy z każdym”)

Gramy : 6+1

Godziny rozgrywania spotkań  : 15:45-17:45

Terminarz : Terminarz Lisek Cup VI 2010

  1. Lisek Milówka
  2. Rekord Bielsko Biała
  3. Orzeł Łękawica
  4. MSK Namestovo (SVK)
  5. Zbójnik Ujsoły
  6. KS Świerklany

Terminarz

Rocznik :2007 

System rozgrywek: „Każdy z każdym”

Czas gry : 1 x 18 min ( wszystkie mecze w przypadku remisu w fazie play-off seria rzutów karnych 5 kolejek)

Gramy : 6+1

Godziny rozgrywania spotkań  : 18:00-20:00

  1. Lisek Milówka
  2. Lisek Milówka II
  3. Smerfiki Łodygowice
  4. MSK Namestovo (SVK)
  5. Rekord Bielsko Biała
  6. TS Mitech Żywiec

Terminarz: Terminarz Lisek Cup VI 2007

Ty też możesz nam pomóc!

Oferta współpracy
Srebrna Gwiazdka Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN

SREBRNA GWIAZDKA

Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN