Współpraca

Przedmiotem niniejszej oferty jest sponsorowanie Uczniowskiego Klubu Sportowego Milówka sekcję piłki nożnej chłopców i dziewczyn jak również imprez sportowych przez nas organizowanych. W ofercie zawarte są formy sponsorowania oraz propozycje form promocji firm – sponsorów i ich produktów. Określeni zostali również adresaci działań promocyjnych sponsorów, jak również cechy wspomnianych działań.

UKS Milówka stanowi jeden z najaktywniejszych klubów sportowych w powiacie Żywieckim blisko współpracującym z zespołem ekstraklasy kobiet TS Mitech Żywiec . Doświadczenie trenerów, zaangażowanie i gospodarność działaczy, a przede wszystkim zapał i wytrwałość zawodników sprawiają, iż klub plasuje się w ścisłej czołówce klubów sportowych w naszym powiacie. Liczba trenujących w klubie zawodników z każdym rokiem rośnie, obecnie jest to liczba blisko 150 zawodników i zawodniczek  , trenujących w 6 grupach szkoleniowych.

Chcemy być inicjatorami nowej lepszej wersji reklamy kształtującej wizerunek firm i instytucji nie takiej która szpeci piękny wizerunek Beskidów i Żywiecczyzny, bezmyślnie wieszanymi banerami na płotach oraz dużymi tablicami reklamowymi zasłaniającymi piękne krajobrazy to wszystko nie ma tak naprawdę większego społecznego sensu w przeciwieństwie do inwestowania w dzieci, zwłaszcza te pełne talentu , zapału i uśmiechu. Liczymy że zainteresują się Państwo możliwością “żywej” reklamy która w przyszłości nie tylko może procentować zyskami finansowymi, ale przede wszystkim zaprocentuje zyskiem moralnym i społecznym bo kto wie jak daleko zajdą Ci, którzy dopiero zaczynają swoją wielką sportową przygodę.

Formy sponsorowania

Wykorzystując specyficzny charakter działalności oferujemy Państwu szeroki wachlarz form sponsorowania naszego klubu. Pozwoliliśmy sobie podzielić je na grupy:

Ze względu na podmiot sponsorowania:

Ze względu na zakres sponsorowania:

Ze względu na okres sponsorowania:

Ze względu na charakter świadczenia:

Formy promocji sponsorów i ich produktów

Sponsorowanie sportu oraz dyscyplina, jaką jest piłka nożna stwarza wiele możliwości zarówno reklamy sponsorów i ich produktów, jak również kreowania ich wizerunku.

Reklama:

Public relation:

Promocja uzupełniająca:

Ty też możesz nam pomóc!

Oferta współpracy