Aktualności

LISEK CUP VI – KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

pt, 26.06.2020

Wielkie święto piłkarskie na które czekaliśmy z utęsknieniem od dawna odbędzie  już w  sobotę 4 lipca na obiekcie LKS-u Milówka. Ze względów epidemiologicznych musieliśmy zrezygnować z kilku poza turniejowych  atrakcji ale dołożyliśmy wszelkich starań by od strony sportowej turniej nie stracił na wartości .Czeka Nas aż 11 godzin rywalizacji w 5 kategoriach wiekowych w których wystąpi łącznie 30 zespołów. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się komunikatami organizacyjnymi dotyczącymi przebiegu zmagań i przestrzeganie wszystkich opisanych zaleceń.

Zalecenia

  • wejście na obiekt tylko od ul.Targowej
  • wyjście z obiektu tylko od ul.Sportowej ( po zakończonym turnieju dotyczy tylko drużyn uczestniczących w turnieju)
  • rodzice i zawodnicy przebywają tylko określonych strefach ( oznaczonych na obiekcie )
  • obowiązkowa dezynfekcja rąk przed i po wyjściu z obiektu
  • drużyny biorące udział w turnieju bezpośrednio po zakończeniu turnieju zobowiązane są do opuszczenia obiektu
  • każdy zawodnik zabiera ze sobą podpisaną butelkę z wodą lub bidon (obowiązkowo)

Komunikaty dla zawodników 

  1. Turniej rocznika 2013 

Zbiórka zawodników: 8:40 (trybuna)

Stroje : meczowe (Lisek I) , treningowe (Lisek II)

Kadra: Lisek I Marysia Mrowiec, Karol Witos, Stasiu Słowik, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Ireneusz Węglarz, Filip Fiedor Trener : Szymon Węglarz

Lisek II : Jakub Talik, Wojciech Talik, Wiktor Szymczyk, Dominik Kantyka, Wiktoria Skowron, Florian Haręża, Dominik Matuszek, Wiktoria Olszańska, Kacper Gustyn trener: Albert Wróbel

Odbiór dzieci : godz. 10:45

  2. Turniej rocznika 2012

Zbiórka zawodników: 10:50 (trybuna)

Stroje : Lisek I (meczowe), Lisek II (treningowe)

Kadry: Lisek I – Tobiasz Wolny, Kacper Gołuch, Dawid Zawada, Piotr Tetłak, Emil Zawada, Dawid Sołtysek trener: Seweryn Barabasz

Lisek II – Nikodem Polak, Adrian Polak, Franek Bieniek, Daniel Duraj, Kacper Gustyn, Antoni Tomiczek, Mikołaj Sołtysek trener : Jarosław Grygny

Odbiór zawodników : 13:10

   3. Turniej rocznika 2010/2011

Zbiórka zawodników : 13:15 (trybuna)

Stroje :Lisek I (meczowe), Lisek II (treningowe) , Mitech (meczowe)

Kadry : Lisek I : Artur Matuszny, Jakub Biegun, Paweł Babicki, Hubert Malowiec, Leszek Kamiński, Michal Matuszny, Maksymilian Fiedor, Bartłomiej Sobel, Łukasz Brączek, Mikołaj Mojeścik, Igor Kuśnierz, Eryk Greń Trener : Jarosław Grygny

Lisek II : Bartłomiej Pytel,  Mikołaj Kubas, Szymon Lewandowski,Oskar Olszański, Wojtek Bułka, Tymoteusz Waligóra Mateusz Matuszny, Mikołaj Juraszek, Michał Tyc, Antoni Tomiczek Trener : Piotr Bryja

Mitech: Kinga Blaut, Ola Bysko, Magda Giewont, Martyna Kliś, Ola Kliś, Dominika Malina, Ania Duraj, Zosia Loranc, Wiktoria Bułka, Monika Płowucha, Beata Płowucha, Lidia Duraj Trener: Szymon Węglarz

Odbiór zawodników: 15:15

     4. Turniej rocznika 2010

Zbiórka zawodników: 15:20 (trybuna)

Stroje : meczowe

Kadra: Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Filip Śleziak, Jakub Tyrlik, Michał Bryja, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Piotr Bułka, Sebastian Słowik trener: Szymon Węglarz

Odbiór zawodników 17:35

 5. Turniej rocznika 2007

Zbiórka zawodników : 17:40

Stroje: Lisek I (meczowe) Lisek II (treningowe)

Kadry: Lisek I : Arek Tetłak, Kacper Pala, Alan Krakowki, Radek Lejawa, Jakub Motyka, Filip Słowik, Igor Hankus, Miłosz Motyka, Bartek Baszuk, Dawid Słowik, Szymon Jędzkiewicz, Antoni Warzecha trener: Rafał Błażyczek

Lisek II: Dawid Hernas,  Bartek Zeman, Wojciech Giewont, Artur Haręża, Filip Sołtysek, Artur Łagosz,  Mateusz Worek, Julia Dziobek, Zuzia Chwalczyk trener Seweryn Barabasz

Odbiór zawodników : 20:00

Ty też możesz nam pomóc!

Oferta współpracy
Srebrna Gwiazdka Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN

SREBRNA GWIAZDKA

Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN