Wyjątkowe wydarzenie miało miejsce 18 czerwca w Hotelu Tycjan gdzie odbyło się oficjalne zakończenie sezonu UKS LISEK MILÓWKA oraz TS MITECH ŻYWIEC (akademia).

Za Nami niezwykle intensywny sezon wypełniony rekordową w historii klubu liczbą wydarzeń. Wtorkową GALĘ rozpoczęliśmy od prezentacji filmu podsumowującego dokonania LISKÓW oraz młodych zawodniczek TS MITECH ŻYWIEC https://www.youtube.com/watch?v=BAoWuy55M4g&t=318s.

Kolejnym punktem wtorkowych uroczystości były podziękowania dla firm, które wspierały działania statutowe klubu w obecnym sezonie, specjalnie dedykowane koszulki z tytułem” PRZYJACIEL KLUBU LISEK MILÓWKA” otrzymali:

• Pani Jadwiga  Golec ( IGSTAL)
  • Pani Sabina Tyc (HOTEL TYCJAN)
  • Pani Barbara Hankus ( RHANKUS)
  • Pan Jan Waligóra ( GEOLOGUS)

Następnie nagrodzeni zostali zawodnicy i zawodniczki, którzy w trakcie sezonu wyróżnili się podczas codziennych treningów : ogromnym zaangażowaniem, właściwym zachowaniem i wysoką  frekwencją. Koszulka z tytułem „LISEK NA 5” otrzymali:

• MAJOR LEAGUE – Dawid Zawada
  • BUNDELIGA – Leszek Kamiński
  • PREMIER LEAGUE – Bartek Zeman
  • EKSTRAKLASA – Wiktor Kliś
  • SERIE A – Kacper Pala
  • LA LIGA – Michał Zawada