Aktualności

RAPORT Z PARKIETÓW

wt, 23.02.2021

W ubiegły weekend  na parkietach w Pszyczynie i Łodygowicach rywalizowały zespoły Naszych skrzatów i młodzików. Podopieczni trenera Rafała Błażyczka odnieśli komplet zwycięstw w turnieju ” Łodygowice Cup” , ciekawostką jest wyróżnienie dla Alan Krakowski który na co dzień jest bramkarzem a podczas sobotnich zmagań został najlepszym strzelcem rozgrywek. W Pszczynie Nasze maluszki miały okazję zebrać kolejne bezcenne doświadczenia  podczas  świetnie zorganizowanego turnieju ” Iskierka Cup” .

UKS Lisek Milówka reprezentowali:

  • „Łodygowice CUP” kat.młodzik

Hernas Dawid, Krzysiek Niedzielsi, Miłosz Motyka, Arek Tetłak, Bartek Zeman, Filip Słowik, Dawid Słowik, Artur Matuszny. Alan Krakowski

  • „Iskierka CUP” kat. skrzat

Agatka Sanetra, Dawid Sanetra, Leon Kołodziejczyk, Wiktor Szymczyk, Dominik Kantyka, Wiktoria Olszańska

 

Ty też możesz nam pomóc!

Oferta współpracy
Srebrna Gwiazdka Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN

SREBRNA GWIAZDKA

Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN