Czwarty dzień zgrupowania Nadrzeczu upłynął nam bardzo przyjemnie, główną atrakcją dnia był ” trójmecz” z OSIREM BIŁGORAJ  z którym  rywalizowaliśmy w trzech kategoriach wiekowych U-13, U-12 oraz U-11.  We wszystkich spotkaniach LISKI spisały się świetnie wykazując się dużą ochotą do gry co przełożyło się na dużą liczbę zdobywanych bramek . Najbardziej cieszy fakt że swoje premierowe bramki w barwach klubu zdobyli  Karol Duraj oraz Grzegorz Śleziak. Jutro czekają Nas niezwykle ciekawie zapowiadające się konfrontacje z Hetmanem Zamość .

SPARINGOWE CIEKAWOSTKI

OSIR BIŁGORAJ 2006 3-7 LISEK MILÓWKA

bramki: Karol Duraj, Grzegorz Śleziak, Julka Sopiak x2, Oliwka Piwowar, Kacper Szpak

skład: Daniel Golec, Kacper Szpak, Marta Ponikwia, Ola Sadurska, Marta Talik, Marta Ponikwia, Oliwia Piwowar, Sandra Słowik, Marcin Byrtus, Jakub Kubas, Witek Wojtas, Karol Duraj, Grzegorz Śleziak, Maciek Mikuszewski

OSIR BIŁGORAJ 2005 0-10 LISEK MILÓWKA

bramki: Szymek Zawada x4, Michał Gluza x3, Dominik Słowik x2, Maciek Słowik

skład: Kacper Szpak, Daniel Golec, Marcin Byrtus, Jakub Kubas, Maciek Słowik, Dominik Słowik, Szymek Zawada, Michał Zawada, Patryk Blaut, Kamil Węglarz, Piotr Loranc

OSIR BIŁGORAJ 2007 – LISEK MILÓWKA

W tym meczu zawodnicy LISKÓW zostali podzieleni   podobnie jak ich rówieśnicy z Biłgoraja na dwie drużyny,  dzięki czemu na boisku w Nadrzeczu rozgrywaliśmy dwa  równoległe spotkania . Blisko półtora godzinny sparing był bez wątpienia bardzo owocny dla Naszych podopiecznych i był doskonałym materiałem poglądowym dla trenera Rafała Błażyczka który podczas obozu wykonuje wraz ze swoimi podopiecznymi tytaniczną prace.

skład: Dawid Słowik, Filip Słowik, Kacper Pala, Ania Świerkosz, Marlena Słowik,  Oliwia Góra, Karolina Witos, Miłosz Motyka, Jakub Motyka, Szymek Jędzkiewicz ,Bartek Zeman, Kuba Romanowski, Maks Rus, Igor Hankus, Bartek Baszuk, Dawid Hernas, Arek Tetłak, Alan Krakowski