Aktualności

TURNIEJOWE ZMAGANIA LISKÓW

pon, 15.02.2021

W ubiegły weekend Nasze zespoły wystąpiły w trzech turniejach  dla kategorii skrzat, żak i młodzik. We wszystkich rozgrywkach Liski miały przyjemność zmierzyć się z bardzo wymagającymi przeciwnikami zbierając kolejne cenne doświadczenia.

Podopieczni trenerów Alberta Wróbla i Piotra Sanetry wystąpili w  turnieju „EKSTRALIGA TALENTÓW” rozegranym w   Sosnowcu gdzie  zmagali się z rówieśnikami min. z Rozwoju Katowice i Ruchu Chorzów , musieli  także przeciwstawić się niskiej temperaturze w jakiej toczył się cały turniej:) . Łatwo nie było ale najważniejsze że każdy maluch wrócił do domu z bagażem doświadczeń,  uśmiechem na ustach i pięknym medalem.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Dominik Kantyka, Wiktor Szymczyk, Wiktoria Olszańska, Kacper Capanda, Mikołaj Nowak, Dawid Sanetra, Agata Sanetra, Leon Kołodziejczyk

Nasze młodsze żaczki udały się do Kęt na turniej „GIGANCI FUTBOLU” , do podium zabrakło niewiele jednak Nasze maluchy rozegrały wiele znakomitych spotkań potwierdzając po raz kolejny ogromny potencjał jaki posiadają.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Andzej Rypień, Marysia Mrowiec, Natalia Mrózek, Nikodem Węglarz, Filip Fiedor, Wojciech Cieślar, Adam Somerlik, Stanisław Słowik

W Cieszynie w turnieju ” PIAST CUP” zaprezentowali się podopieczni trenera Rafała Błażyczka które rywalizację w stawce sześciu zespołów: Piast Cieszyn I, Piast Cieszyn II, MKS Żory, Orzeł Moszczenica, Iskra Pszczyna ukończyli na trzecim miejscu.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Krzysztof Niedzielski, Dawid Hernas, Bartek Zeman, Miłosz Motyka, Radek Lejawa, Kacper Pala, Jakub Motyka, Alan Krakowski, Arkadiusz Tetłak, Dawid Słowik, Filip Słowik, Szymon Jędzkiewicz

Ty też możesz nam pomóc!

Oferta współpracy
Srebrna Gwiazdka Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN

SREBRNA GWIAZDKA

Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN