W dniu 1 lutego odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Uczniowskiego Klubu Sportowego „LISEK” Milówka, na którym wybrano nowe władze klubu. Dodatkowo zostały ustanowione stanowiska dwóch  koordynatorów odpowiadających za organizację pracy w określonych etapach szkolenia.

• prezes – Justyna Krakowska
  • v-ce prezes – Szymon Węglarz
  • sekretarz – Bogusław Blaut

Członkowie zarządu:

• Seweryn Barabasz
  • Rafał Błażyczek

Koordynatorzy

• Bloku U15-U13 – Seweryn Barabasz
  • Bloku U12-U4 – Szymon Węglarz

Podczas zebrania podsumowano 4-letnią działalność klubu oraz przedstawiono plan rozwoju  na najbliższe lata.

Priorytety na lata 2019-2023

• Dwa roczniki (dwie grupy – z podziałem na umiejętności)
  • 1 grupa – 2 trenerów podczas zajęć
  • Sprzęt treningowy wyłącznie dla jednej grupy
  • Kierownik w każdej grupie
  • Wprowadzenie programu PRO TRAIN UP do wszystkich grup – SYSTEM ZARZĄDZANIA KLUBEM
  • Dodatkowe zajęcia ruchowe (10-15 lata) – fitness, trening motoryczny, judo itp.
  • Obozy szkoleniowe (zima), obozy turniejowe (lato)
  • Udział grup w wieku 8-15 lat w rozgrywkach ŚlZPN
  • Udział wszystkich grup w turniejach sportowych

Nowo wybranemu zarządowi życzymy wytrwałości i determinacji w swoich działaniach prowadzących do ustawicznego rozwoju wychowanków klubu.