Najbliższy weekend dwie grupy Naszych zawodników udadzą się na turnieje do Ustronia i Pietrzykowic. Prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi obu zespołów.

TURNIEJ W  PIETRZYKOWICACH kat.U-11

• kadra : Mikołaj Sypuła, Szymon Jędrzkiewicz, Dawid Słowik, Miłosz Motyka, Bartek Zeman, Kuba Tyrlik, Paweł Babicki, Bartek Sobel
  • godz.zbiórek : sobota 8:15 miejsce : Orlik Milówka
  • zabieramy : ochraniacze, dokument ze zdjęciem

USTROŃ CUP

Sobota zbiórka o 11:00 na orliku w Milówce powrót około 19:00

• kadra: Julia Sopiak, Marta Ponikwia, Alan Krakowski,  Arek Tetłak, Kacper Pala, Filip Słowik, Antek Warzecha, Igor Hankus, Kuba Motyka, Bartek Baszuk,
  • zabieramy : ochraniacze, dokument ze zdjęciem

USTROŃ CUP

Niedziela zbiórka o 8:00 na orliku w Milówce powrót około 16:00
*potrzebny jeden samochód do pomocy przy transporcie

• kadra: Julia Sopiak, Marta Ponikwia, Alan Krakowski, Kacper Pala, Filip Słowik, Antek Warzecha, Igor Hankus,  Bartek Baszuk, Miłosz Motyka, Mikołaj Sypuła, Arek Tetłak, Dawid Słowik
  • stroje meczowe R-GOL (zielone getry)
  • zabieramy : ochraniacze, dokument ze zdjęciem*W przypadku ewentualnej nieobecności dziecka w wyznaczonym terminie prosimy  o niezwłoczny kontakt z trenerem prowadzącym.