Aktualności

WAKACYJNY PLAN ZAJĘĆ

czw, 23.07.2020

Już 3 sierpnia nastąpi wznowienie zajęć po krótkiej wakacyjnej przerwie, prezentowany poniżej plan będzie obowiązywał do końca sierpnia.  Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z terminami i miejscami treningów. Przypominamy że do odwołania obowiązują zasady „bezpiecznego treningu” które należy bezwzględnie przestrzegać.

Superliga

Wtorek 16:30-17:30 Orlik Milówka

Sobota 10:30-11:30 Orlik Milówka

Trenerzy : Piotr Sanetra / Albert Wróbel

Skład grupy – Dawid Sanetra, Agata Sanetra, Adam Witos, Bartłomiej Słowik, Adam Szczotka, Tomasz Wędzel, Mikołaj Nowak, Igor Gogler, Martyna Lewandowska, Wiktoria Skowron, Hania Kamińska

Informacja : Wolne miejsca dla 13 zawodników/zawodniczek z roczników 2014/2015/2016 – decyduje kolejność zgłoszeń.

La Liga

Poniedziałek 15:45-17:00 Orlik Milówka

Środa 15:45-17:00 Orlik Milówka

Piątek 15:45-17:00 Orlik Milówka

Trener : Szymon Węglarz

Skład grupy: Nikodem Węglarz , Ireneusz  Węglarz (z), Kacper Gustyn (z), Wiktor Szymczyk, Wiktoria Olszańska, Florian Haręża, Nikodem Szczotka, Karol Witos, Filip Fiedor, Stanisław Słowik, Maria Mrowiec, Wojciech Cieślar, Dominik Kantyka , Dominik Matuszek

Major League

Poniedziałek 16:00-17:30 Boisko sztuczne LKS Milówka

Środa 16:00-17:30 Orlik Kamesznica

Sobota 9:30-11:00 Orlik Kamesznica (8.08.2020 – wyjazd na turniej zamiast treningu)

Trenerzy : Seweryn Barabasz/Jarosław Grygny

Skład grupy:  Wojciech Talik, Jakub Talik, Emil Szczotka, Tobiasz Wolny (z), Dawid Sołtysek, Nikodem Polak, Adrian Polak, Karol Przybyłek, Piotr Tetłak, Dawid Zawada, Franek Bieniek, Jakub Krzepina (z), Szymon Lewandowski*(z), Kacper Gołuch

Bundesliga

Poniedziałek 16:0-17:30 Orlik Kamesznica

Środa 16:00-17:30 Boisko sztuczne LKS Milówka

Trener : Piotr Bryja

Skład grupy : Łukasz Brączek , Mikołaj Mojeścik,  Mikołaj Kubas, Maxim Juraszek, Mateusz Matuszny, Wojciech Bułka, Barłomej Pytel, Dawid Szczotka, Michał Tyc, Tymoteusz Waligóra, Eryk Fikuś, Igor Kuśnierz, Antoni Tomiczek, Oskar Olszański

Ekstraklasa 

Poniedziałek 17:15 – 18:45 Orlik Milówka

Czwartek 15:45-17:15 Orlik Milówka

Piątek 17:15:18:45 Orlik Milówka

Trener : Szymon Węglarz

Skład grupy : Wiktor Kliś, Michał Bryja, Maksymilian Fiedor, Dawid Okrzesik, Jakub Tyrlik (z), Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Wojciech Bury, Hubert Malowiec, Filip Śleziak, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Leszek Kamiński, Michał Matuszny

Mitech

Wtorek 17:30-19:00 Orlik Milówka

Środa 17:30-19:00 Orlik Milówka

Czwartek 17:30-19:00 Orlik Milówka

Trenerzy : Agnieszka Spandel/Szymon Węglarz

Skład grupy: Magdalena Giewont, Emilia Kantyka, Ola Bysko, Martyna Kliś, Ola Kliś, Lidia Duraj, Kinga Blaut, Zofia Kąkol, Zofia Loranc, Monika Płowucha, Wiktoria Bułka, Beata Płowucha, Dominika Malina, Julia Zawada

Premier League

Wtorek 16:00-17:30 Orlik Kamesznica

Czwartek 16:00-17:30 Orlik Kamesznica

Piątek 16:00-17:30 Orlik Kamesznica

Trener : Seweryn Barabasz

Skład grupy : Jakub Romanowski, Bartłomiej Zeman, Bartłomiej Sobel, Dawid Hernas, Wojciech Giewont, Artur Łagosz, Paweł Babicki, Artur Matuszny, Jakub Michałek, Filip Sołtysek, Jakub Biegun, Artur Haręza, Zuzia Chwalczyk, Julia Dziobek

Serie A

Poniedziałek 19:00-21:00 Orlik Milówka

Czwartek 18:15-20:15 Orlik Kamesznica

Piątek 18:15-20:15 Orlik Kamesznica

Trener : Rafał Błażyczek

Skład grupy : Radosław Lejawa, Jakub Motyka,Kamil Liszka, Miłosz Motyka, Bartek Baszuk, Alan Krakowski, Arek Tetłak, Szymon Jędzkiewicz , Igor Hankus, Dawid Słowik, Filip Słowik, Kacper Pala, Mikołaj Sypuła, Antoni Warzecha, Krzysztof Niedzielski, Szymon Mizia ( 2 wolne miejsca dla zawodników z roczników 2007/2008)

Przypominamy że w przypadku nieusprawiedliwionych  nieobecności powyżej 50 % zawodnik może zostać usunięty z listy zawodników danej grupy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Ty też możesz nam pomóc!

Oferta współpracy
Srebrna Gwiazdka Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN

SREBRNA GWIAZDKA

Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN