Za Nami 9 edycja turnieju Mundialito chłopców w którym wystąpiły dwa Nasze zespoły . Pierwszy złożony z zawodników rocznika 2010  prowadzony przez trenera Miłosza Węglarza,  spisała się bardzo dobrze. Widoczna była spora trema w ich poczynaniach ale zajęcie 6 miejsca w tak mocno obsadzonym turnieju jest sporym sukcesem a zebrane doświadczenie z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Natomiast drużyna z rocznika 2008 po raz kolejny pokazała jak wielkim dysponuje potencjałem i poprawiła swój zeszłoroczny rezultat zajmując drugie miejsce. Emocje jakie towarzyszyły ich meczom były nie do opisania. Z pewnością rodzice zawodników jeszcze długo będą dochodzić do siebie , gdyż każdemu rozegranemu spotkaniu towarzyszyło napięcie do ostatniej sekundy. Apogeum dramaturgii nastąpiło w meczu półfinałowym z Rekordem Bielsko Biała. Na początku spotkania przeważał zespół Rekordu ale to Liski z minuty na minute grały coraz lepiej. Efektem takiej gry była fantastyczna bramka Kacpra Pali na początku drugiej połowy spotkania. Bramka ta spowodowała, że zawodnicy z Bielska postawili wszytko na jedną kartę przez co mecz był bardzo otwarty. Okazja za okazją z jednej i drugiej strony a w ostatnich kilkunastu sekundach meczu Alan Krakowski popisuje się kilkoma fantastycznymi interwencjami dzięki czemu Liski wygrywają to spotkanie 1-0. W meczu finałowym obserwowaliśmy bardzo wyrównaną pierwszą połowę, na początku drugiej tracimy bramkę, jednak po raz kolejny w tym turnieju Kacper Pala popisuje się kapitalną bramką z dystansu, chwilę potem zespół z Żywca zdobywa kolejnego gola  na którego  już nie byliśmy w stanie odpowiedzieć. Drugie miejsce w takim turnieju z tak doborową obsadą robi wrażenie ale jeszcze większe znaczenie dla Nas ma to w jakim osiągają to stylu, pokazując ogromną  ambicję , zaangażowanie oraz wielkie umiejętności. Warty po raz kolejny podkreślenia jest fakt że po raz drugi tytuł najlepszego zawodnika turnieju przypadł Jakubowi Motyce. Dziękujemy obu Naszym zespołom reprezentującym UKS LISEK MILÓWKA w turnieju MUNDIALITO za trzy dni wspaniałej rywalizacji i życzymy dalszej wytrwałości w codziennym treningu .

WYNIKI 2010

Lisek Milówka 2-3 Legia Warszawa (Szczepan Wojtas x2)
Lisek Milówka 4-2 Smerfiki Łodygowice (Szczepan Wojtas x2, Sebastian Słowik, Filip Wojtas )
Lisek Milówka 0-1 Herkules Kochanowice
Lisek Milówka 2-4 SMS Żywiec (Hubert Pielichowski, Kinga Blaut)
Lisek Milówka 1-7 Legia Warszawa (Szczepan Wojtas)
Lisek Milówka 0-1 MFK Dolny Kubin
Lisek Milówka 2-2 Pomerania Gdańsk (Lidia Duraj x2)
Lisek Milówka 2-1 Tampa Brasov (Filip Wojtas, Kinga Blaut)

Skład : Lidia Duraj, Kinga Blaut, Jakub Pytlarz, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Sebastian Słowik, Hubert Piielichowski, Kamil Chowaniec, Michał Bryja, Dominik Pilarz, Maxim Juraszek,  Wiktor Kliś

miejsce w turnieju : 6

WYNIKI 2008

Lisek Milówka 5-1 KS Świerkalny (Jakub Motyka x2, Mikołaj Sypułax2, Filip Słowik)
Lisek Milówka 5-1 Smerfiki Łodygowice ( Jakub Motyka, Miłosz Motyka x 2, Mikołaj Sypuła x2 )
Lisek Milówka 3-1 Herkules Kochanowice (Jakub Motyka x 3
Lisek Milówka 3-0 FC Komorów (Filip Słowik, Mikołaj Sypuła, Jakub Motyka)
Lisek Milówka 1-1 Herkules Kochanowice (Jakub Motyka)
Lisek Milówka 1-2 SMS Żywiec (Jakub Motyka)
Lisek Milówka 1-0 Rekord Bielsko Biała (Kacper Pala)
Lisek Milówka 1-2 SMS Żywiec (Kacper Pala)

Skład : Miłosz Motyka, Jakub Motyka, Jakub Tyrlik, Bartek Sobel, Bartek Zeman, Kacper Pala, Dawid Słowik, Filip Słowik, Alan Krakowski, Arek Tetłak, Kacper Pala, Mikołaj Sypuła, Szymek Jędzkiewicz