W sobotę podopieczni trenera Seweryna Barabasza udali się do malowniczej, zasypanej śniegiem słowackiej w miejscowości Mutne gdzie uczestniczyli w turnieju Junior Cup kategorii u9 organizowanym przez klub TJ Oravska Lesna. W stawce 10 wymagających drużyn Nasz zespół spisał się fantastycznie wygrywając w pięknym stylu wszystkie spotkania.

W turnieju Liski miały przyjemność rywalizacji zespołami:  Radola , Oravska Lesna, Oravsky Pozdamok, Habovka, Sihelne, Podhorie, Oravska Jasenica, , Rabcice, Oravska Polhora. Zespoły zostały podzielone na dwie pięciu drużynowe grupy z których najlepsze zespoły rywalizowały w finale w którym nasz zespół zmierzył się z drużyną z Oravskiej Lesnej i po bardzo emocjonującym spotkaniu zwyciężył 2-1 po bramkach Emilki Worek oraz Filipa Motyki.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Emilka Worek, Jakob Jabłeka, Remigiusz Rypien, Filip Motyka, Kacper Sikora, Dominik Kąkol, Bartek Słowik, Irek Węglarz