Nie były to udane dni dla Naszych młodzików którzy na przełomie kwietnia i maja rozegrali trzy mecze ligowe, niestety nie zdobywając w nich żadnego punktu. We wszystkich spotkaniach kluczowe okazały się początki  drugich  połów,  które zaczynaliśmy od straty bramki zaraz po jej rozpoczęciu co w znaczący sposób rzutowało na dalszy przebieg meczu. Małym pocieszeniem jest fakt że bez wątpienia zespoły z Rybnika i Jastrzębia są zdecydowanie najlepszymi zespołami w drugiej lidze wojewódzkiej i pewnie miedzy tymi drużynami  rozstrzygnie się awans do I Ligi  w przyszłym sezonie . Mamy nadzieję że przełamanie LISKÓW  nastąpi już   za tydzień w bardzo ważnym spotkaniu z Iskrą Pszczyna , które zostanie rozegrane  na boisku w Milówce, początek meczu zaplanowano na godzinę 13:00.

CHAMPIONS RYBNIK 4-0 LISEK MILÓWKA

GKS JASTRZĘBIE 2-1 LISEK MILÓWKA ( bramka Michał Gluza)

LISEK MILÓWKA 1-5 CHAMPIONS RYBNIK ( bramka Piotr Loranc)