W pierwszy weekend wakacji drużyna młodzików LISKA udała się do Olsan na MIĘDZYNARODOWY TURNIEJU ” OLSANY CUP” w którym uczestniczyło 20 zespołów z: Polski,Czech i Słowacji

W tak wyczerpującym i intensywnym turnieju jeszcze nigdy nie graliśmy, rozegraliśmy łącznie  14 spotkań (czas meczu 20 min.) z bardzo wymagającymi przeciwnikami prezentując się z bardzo dobrej strony. Ostatecznie zakończyliśmy rywalizację na 6 miejscu przegrywając tylko dwa mecze i to dosyć pechowo po rzutach karnych, najpierw w ćwierć-finale z późniejszym triumfatorem turnieju MFK NOWY JICZYN  a następnie w meczu o 5 miejsce z gospodarzami turnieju FK OLSANY.

Mimo lekkiego niedosytu z zajętego miejsca  chłopakom należą się wielkie słowa uznania za świetną grę, serce włożone w każde spotkanie   i może co  najważniejsze znakomite zachowanie na boisku i poza nim, po raz kolejny chłopcy (oraz dwie Marty ) pokazali że tworzą wspaniałą ekipę której największą siłą jest drużyna i znakomita atmosfera jaką wspólnie tworzą.

Kolejnym pozytywem turnieju była znakomita gra defensywie, w rozegranych 14 spotkaniach straciliśmy tylko 3 bramki, co zostało zauważone przez organizatorów turnieju którzy mogli podjąć tylko jedną słuszną  decyzję przyznając Kacprowi Szpak  nagrodę ” NAJLEPSZEGO BRAMKARZA TURNEJU”.

WYNIKI – MECZE GRUPOWE

LISEK MILÓWKA 2-0 GRYF ŚWIDNICA (M.Gluza, K.Szewczyk)

LISEK MILÓWKA 1-0 FRYDEK-MISTEK (P.Loranc)

LISEK MILÓWKA 0-0 SOKOL REPY

LISEK MILÓWKA 0-0 MSK SENAC

LISEK MILÓWKA 2-1 SK ŽLIN (D.Słowik, K.Szewczyk)

LISEK MILÓWKA 1-0 AP GLIWICE (M.Słowik)

LISEK MILÓWKA 4-0 FC OŁOMUNIEC (K.Szewczyk X2, P.Blaut, D.Słowik)

LISEK MILÓWKA 1-1 FK OLSANY (D.Słowik)

LISEK MILÓWKA 0-0 MFK NOVA VIES

WYNIKI – FAZA PLAY-OFF

LISEK MILÓWKA 0-0 k.1-2 MFK NOWY JICZYN

LISEK MILÓWKA 1-0 FRYDEK-MISTEK (K.Węglarz)

LISEK MILÓWKA 1-1 k.2-3 FK OLSANY (Sz.Zawada)

W turnieju wystąpili:  Daniel Golec, Kacper Szpka, Marta Talik, Marta Ponikwia, Witek Wojtas, Maciek Słowik, Patryk Blaut, Szymek Zawada, Michał Gluza, Dominik Słowik, Ksawery Szewczyk, Kamil Węglarz, Michał Zawada, Piotr Loranc