Dzisiaj nasi reprezentanci na turnieju w Tychach przeszli poważny egzamin dojrzałości. Była to przede wszystkim próba charakteru i sprawdzian tego co „siedzi w ich głowach”. W tej kategorii wiekowej rozgrywanie 100 minut w takim upale jak dziś, jest wręcz zabronione a nasi „wojownicy” na pełnych obrotach, z odpowiednim zaangażowaniem dali radę. Jest to czymś niezwykłym, żeby w tym wieku mieć takie podejście i zaangażowanie do gry. Dzień dzisiejszy jest w pewnym stopniu odzwierciedleniem tego co staramy się wypracować na treningach oraz tego nad czym zawodnicy pracują indywidualnie w „domu”. Ale nie byłoby tego wszystkiego bez odpowiedniego zaangażowania rodziców, którym serdecznie dziękuję za pomoc w rozwoju swoich pociech. Zapraszam więc do dalszego rozwoju i do zobaczenia na treningach…

nasze poczynania można śledzić na http://www.kochamsport.pl/Zawody/DMME2018/U-11/Tychy/Tabele/Liga