Od nowego sezonu  UKS Lisek Milówka nie będą reprezentowali zawodnicy z roczników 2005/2006 którzy zapisali się złotym głoskami w historii klubu, już rok temu na głębokie wody wypłynęło  ośmiu zawodników którzy w sezonie 2019/2020 reprezentowali barwy klubu Stadion Śląski Chorzów oraz Podbeskidzia Bielsko Biała . Latem kolejnych dwóch, Kamil Węglarz oraz Kacper Szpak dołączyło do zespołu Podbeskidzia natomiast pozostali zawodnicy prowadzeni w ubiegłym sezonie przez Sewaryna Barabasza zasiliło szeregi drużyny juniorów Podhalanki Milówka których w nowym sezonie czeka rywalizacja w II Lidze Wojewódzkiej.

Lista osiągnięć tej grupy jest ogromna, bez wątpienia największym była rywalizacja w I oraz II Lidze Wojewódzkiej  w sezonach 2016/2017 , 2017/2018, 2018/2019 oraz 2019/2020. Pamiętne pierwsze zwycięstwo w I lidze z zespołem Odry Wodzisław oraz wygrane spotkanie z ówczesnym mistrzem ligi Rozwojem Katowice zostaną  w Naszej pamięci na długo. Oprócz rozgrywek ligowych warto przypomnieć znakomite rezultaty osiągane przez zespół na międzynarodowych turniejach w : Wels (Austria) i Kaposvar  (Węgry) gdzie po kilkudniowej wyczerpującej rywalizacji kończyli zawody na najniższym stopniu podium.

W zawodach rozgrywanych w Naszym kraju należy podkreślić dwukrotny udział w finałach wojewódzkich turnieju Tymbarka gdzie dochodzili do fazy pucharowej oraz sukcesy odnoszone podczas turnieju Mundialito na którym dwukrotnie zajmowali drugą lokatę .

Wszystkim zawodnikom z rocznika 2005 i 2006 którzy reprezentowali klub w latach 2015-2020  serdecznie dziękujemy i życzmy dalszych sukcesów sportowych i osobistych .

*Fotografie z wydarzeń z lat 2015-2020 z udziałem zawodników grupy LA LIGA