W najbliższą sobotę i niedzielę w Milówce Węgierskiej Górce odbędzie się druga odsłona 14 edycji turnieju MUNDIALITO, tym razem czeka nas rywalizację drużyn kategorii u13 oraz  u11.  W zawodach będą reprezentować nas trzy zespoły.

Kto, gdzie, kiedy ( ściągawka dla rodzica)

Sobota 

Kategoria : U-11

  • Zbiórka 7:45 Hala sportowa w Milówce
  • Kadra : Dawid Zawada, Antoni Słowik,  Andrzej  Rypien, Szymon Fiedor,  Filip Fiedor,  Dominik bysko,  Ireneusz Węglarz,  Nikodem  Węglarz,  Adam Somerlik,  Stanisław Słowik,  Anna Duraj,  Kacper Gustyn,  Izabela Najzer
  • Stroje : meczowe zielone

Kategoria : U-13

  • Zbiórka 13:00 Hala sportowa w Wegierskiej Górce
  • Kadra ( 2 zespołów) :  Dawid Zawada 2012, Kacper Gołuch , Emil Szczotka, Dawid Szczotka, Bartłomiej Pytel, Wojciech Bułka , Tymoteusz Waligóra, Paweł Kupczak, Hubert Malowiec, Filip Śleziak, Sebastian Słowik, Oliwier Dziobek , Kacper Śleziak, Emilia Biela, Aleksandra Bysko, Magdalena Giewont, Natalia Somerilk, Emilia Kantyka
  • Stroje : meczowe zielone

Godziny i miejsca zbiórek na niedzielne zmagania zostana wysłane na grupy informacyjne przez tenerów w sobote do godziny 19:00