W niedzielę 15 pażdzierenika w Wadowicach zespół Naszych orlików uczestniczył w turnieju „LOLEK CUP” organizowanym z okazji „Dnia Papieskiego” ,  po  emocjonujących zawodach  LISKI okazały się najlepszym zespołem odnosząc komplet siedmiu zwycięstw.

Rozgrywki  stojące na  wysokim poziomie sportowym dostarczyły licznie zgromadzonej na Stadionie Miejskim w Wadowicach  widowni mnóstwo emocji, w zawodach oprócz Naszego zespołu wystąpiły :  Wisła Kraków, Brasilian SS , Karol Wadowice I, Karol Wadowice II, AP Wieliczka, Puszcza Niepołomice, SMS Żywiec. W każdym spotkaniu liski wykazywały się ogromnym zaangażowaniem i radością z gry dzięki czemu Nasi zawodnicy z kompletem zwyciętw odnieśli zasłużone zwycięstwo w turnieju.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Dawid Zawada, Filip Fiedor, Szymon Fiedor, Stanisław Słowik, Antoni Słowik, Adam Somerlik, Dominik Bysko, Kacper Gustyn,  Nikodem Węglarz, Ireneusz Węglarz