Znakomity występ zanotowały dziewczyny finałach wojewódzkich XXII edycji zawodów z „Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” kat. U-12 , w stawce szesnastu   zespołów zakończyły rywalizację na drugim miejscu , wyróżniona przez organizatorów została także Aleksandra Bysko która z Sosnowca wyjechała z tytułem MVP turnieju.

W meczach grupowych Nasze dziewczyny rywalizowały z zespołami : UKS Katowice, Skra Czętochowa, Nakło Śląskie notując w tych spotkaniach  dwa zwycięstwa oraz jedną porażkę co dało awans  z drugiego miejsca do fazy ” Play – Off”. W drodze do wielkiego finału dziewczyny odnoszą dwa zwycięstwa  z bardzo dobrze Nam znanymi zespołami Tygrysków Świętochłowice oraz MLKS Woźniki . W finale mimo bardzo ambitnej gry i walce do końca przegrywamy z zespołem z Katowic zajmując drugie miejsce w FINAŁACH WOJEWÓDZKICH TURNIEJU ” ZPODWÓRKA NA STADION”.

Skład : Natalia Somerlik, Aleksandra Bysko, Magdalena Giewont, Emilia Kantyka, Maja Antolak, Oliwia Ziółkowska, Zofia Kąkol, Karolina Krysta, Blanka Rybarska, Anna Duraj, Izabela Najzer