Od nowego sezonu w grupie EKSTRAKLASA doszło do kilku personalnych zmian, przez  które niemal  w całości jest już ona złożona z dzieci z rocznika z 2010. Do grupy dołączone zostały dziewczyny z rocznika 2009 które trenują z grupą od początku jej istnienia .

Podobnie jak w ubiegłym sezonie zajęciach poniedziałkowych uczestniczyć będzie całość   grupy, natomiast w piątek będzie  obowiązywał podział mający na celu przeprowadzenie jak najbardziej efektywnych zajęć .

Poniżej przedstawiamy podział na grupy treningowe , które będą obowiązywały podczas piątkowych zajęć , prosimy rodziców dzieci które trenują z Nami od niedawna i nie są ujęte w składzie z żadnej grup o kontakt z trenerem Miłoszem i dostarczenie pisemnej deklaracji członkowskiej na najbliższe zajęcia.

TRENINGI 

Poniedziałek: Orlik Milówka 17:45-19:00

Piątek: Orlik Kamesznica gr.I 16:00-17:15,  gr.II 17:15-18:30

Skład grupy I – Mikołaj Mojeścik, Łukasz Brączek, Martyna Kliś, Aleksandra Kliś, Aleksandra Bysko, Tymoteusz Waligóra, Oskar Olszański, Mikołaj Kubas, Kacper Kubas, Dominik Pilarz, Bartłomiej Pytel, Jakub Pytlarz, Przemysław Fijak, Leszek Kamiński, Jakub Janota, Emilia Banaś, Karol Gołuch, Jakub Witos,  Sebatian Kubas, Kamil Kubas

Skład grupy II -Michał Bryja, Franciszek Czaniecki, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Sebastian Słowik,Wiktor Kliś, Hubert Malowiec, Hubert Pielichowski, Kamil Chowaniec, Kinga Blaut, Lidia Duraj, Maxim Juraszek,