W sobotę Nasze zespoły kategorii U-11 oraz U-9 wystąpiły w Orzeszu w prestiżowym turnieju FIRE PRO CUP . W zmaganiach prowadzonych bez klasyfikacji końcowej  wystąpiło dziesięć  zespołów. Rywalizacja przebiegała w bardzo miłej atmosferze a dla wszystkich uczestników turnieju organizator przygotował wiele pozaboiskowych atrakcji.

Drużyna żaczków miała przyjemność rywalizacji z zespołami: Niepokorni Orzesze, KS Świerkalny, UKS Warszowice, Gwiazda Ruda Śląska . W każdym spotkaniu LISKI prezentowały się bardzo dobrze zdobywając wiele pięknych bramek  i czerpiąc wiele radości z meczowej rywalizacji. W starszej kategrorii Nasz zespół rozegrał niezwykle zacięte spotkania z zespołami : Niepokorni Orzesze , UKS Katowice, Polonia Łaziska, UKS Warszowice zdobywając kolejne cenne boiskowe doświadzczenia.

UKS LISEK MILÓWKA reprezentowali : Józef Brączek, Dominik Kantyka, Leon Kołodziejczyk, Kamil Kapica, Antoni Słowik, Stanisław Słowik, Filip Fiedor, Szymon Fiedor, Ireneusz Węglarz, Nikodem Węglarz, Emil Szczotka, Nikodem Szczotka, Karol Śleziak, Damian Roczyna, Andzej Rypień, Mikołaj Łysień, Wiktor Szymczyk, Bartłomiej Słowik, Szymon Kamiński