Wielkim sukcesem dla UKS Lisek Milówka zakończyła się druga edycja ogólnopolskiej akcji Totalizatora Sportowego „Wygrywamy zaczyna się od WY”, w którym wniosek na doposażenie „LISEK ARENY” okazał się lauteretam konkursu zbierając blisko 105 tys . głosów.

W tym roku wybrano niemal dwa razy więcej laureatów niż w ubiegłym. W pierwszej edycji dofinansowano 27 obiektów sportowych i kulturalnych w całej Polsce, a w drugiej – 48 z ponad z 80 które zakwalifikowały się do  drugiego  etapie konkursu  który zakładał głosowanie na wybrany prrojekt poprzez strone https://gramywygrywamy.pl/ , łącznie do konkursu złożono ponad 12 tysięcy wniosków.

Ceremonia wręczenie nagród lauretom konkursu grantowego odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie, symboliczne czeki zwycięzcom  konkursu wręczali : Olgierd Cieślik – Prezes Totalizatora Sportowego , Magdalena Kopka-Wojciechowska – Członek zarządu Totalizatora Sportowego, Anna Kukla – Prezes Fundacji Lotto. Wśród uczestników gali nie zabrakło wielu znamienitych gości takich jak min. : Andrzej Bargiel, Roman Kołtoń, Conrado Moreno

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy oddali głos wspierający poprawę infrastuktury  „LISEK ARENY” dzięki Wam jeszcze w tym roku doposażymy obiekt w trybunę na 51 miejsc, bosky dla rezerwowych oraz komplet bramek 5×2.
Wasze zaangażowanie było niesamowite i nie ma słów, które by mogły określić Naszą wdzięczność.

W imieniu zarządu oraz wszystkich Naszych wychowanków z całego serca DZIĘKUJEMY !!!