W czwartkowe popołudnie na LISEK ARENIE odbyło się pełne atracji "PIŁKARSKIE PRZYWITANIE LATA Z LISKAMI" które rozpoczęliśmy od turniejowej rywalizacji dzieci i rodziców a zakończyliśmy wręczaniem wyróżnień wychowankom klubu za całokształt osiągnieć w sezonie 2023/2024.

Turnieje dzieci oraz rodziców dostarczyły mnóstwo pozytywnych emocji , wiele fantastycznych bramek i niesamowitych interwencji bramkarzy. W czasie wolnym każdy uczestnik zmagań mógł skorzystać z wielu atrakcji a o właściwą atmosferę i oprawę muzyczną zadbał Łukasz Kozubek.

ZAWODNICY SEZONU 2023/2024

  • Zawodnik  – Sebastian Słowik
  • Zawodniczka – Anna Duraj
  • Strzelec – Filip Śleziak
  • Strzelczyni – Aleksandra Bysko
  • Odkrycie – Daniel Diakonu
  • Bramkarz – Dawid Zawada

Gratulujemy wszystkim liskom fantstycznej postawy w sezonie 2023/2024. Dziękujemy wszystkim uczestnikom ” PIŁKARSKIEGO PRZYWITANIA LATA Z LISKAMI ” za obecność i stowrzenie wyjątkowej atmosfery 🙂

WYDARZENIE OBJĘTE PATRONATEM URZEDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO