W sobotę dwa Nasze zespoły młodzików oraz żaczków zaprezentowały się w Rydułtowach, gdzie starsza grupa w pięknej zimowej scenerii zainaugurowała rozgrywki II LIGI WOJEWÓDZKIEJ, natomiast podopieczni trenera Damiana Gołebiowskiego zmierzyli się w meczu kontrolnym  z rówieśnikami miejscowego Naprzodu.

Podopieczni trenera Seweryna Barabasza po wyczerpujących przygotowaniach do sezonu urozmaiconymi grami  kontrolnymi  z zespołami : Stadion Śląski Chorzów, Rekord Bielsko Biała, Podbeskidzie Bielsko Biała, GKS Tychy, UKS Szczytnik Szczytna oraz  Kuźnia Ustroń w meczu inaugurującym sezon rywalizowali z zespołem Naprzodu Rydułtowy, mecz toczony w zimowej aurze zakończył się zwycięstwem LISKÓW  4-1, a wszystkie bramki dla Naszego zespołu zdobył Wojciech Bury. Równolegle z meczem ligowym młodzików swoje spotkanie rozgrywały Nasze żaczki, które zebrały kolejne cenne doświadczenia.

NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1-4 LISEK MILÓWKA

bramki : Wojciech Bury x4

Skład: Michał Bryja, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Filip Śleziak, Wojciech Bury, Dawid Okrzesik, Sebastian Słowik, Bartłomiej Pytel, Fabian Kupczak, Wojciech Bułka, Hubert Malowiec

W meczu żaczków wystąpili : Szymon Kamiński, Dominik Kantyka, Michał Śleziak, Ireneusz Węglarz, Błażej Golec, Józef Brączek , Karol Witos, Julian Wenglarzy, Wiktor Gołuch

foto – https://www.facebook.com/GKSNaprzod