W sobotę i niedzielę Nasza drużyna żaków wzięła udział w turnieju „ZAWOJA CUP” , w stawce dziesięciu zespołów liski pokazały się z  bardzo dobrej strony  kończąc zmagania  na drugim miejscu.

W zawodach mieliśmy przyjemność rywalizacji z drużynami : Znicz Pruszków I, Znicz Pruszków II, BSC Zawoja, Młoda Orawa I, Młoda Orawa II, LKS Budzów, Babia Góra Sucha Beskidzka, GKS Jastrzębie, Sokół Wręczyca . Każdy zespół  w trakcie turnieju rozegrała szesnaście spotkań i mimo dużej intensywności gier rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie , dostarczając mnóstwo emocji. Oprócz znakomitego końcowego miejsca z Zawoi wyjeżdżamy także z jednym wyróżnieniem indywidualnym które trafiło do Nikodema Węglarza który został wybrany przez organizatorów najlepszym zawodnikiem turnieju.

Skład: Natalia Mrózek, Dawid Zawada, Szymek Fiedor, Filip Fiedor, Andrzej Rypień, Adam Somerlik, Nikodem Węglarz