Pracowite tygodnie  mają za sobą zawodnicy młodzików , w ostatnich tygodniach rozegrali premierowe spotkania w II lidze śląskiej młodzików młodszych a w sobotę aż sześciu Naszych wychowanków reprezentując kadrę Podokręgu Żywiec wystąpiło w Memoriale Jerzego Wyrobka który odbył się w Chorzowie.

Premierowe spotkania lisków do łatwych nie należały, w dwóch wyjazdowych spotkaniach zanotowaliśmy dwie minimalne porażki z zespołami Kuźni Ustroń oraz GLKS Wilkowice , okazja do rehabilitacji nastąpi już za tydzień kiedy to rozegramy pierwszy mecz  w Milówce a rywalem będzie zespół Naprzodu Rydułtowy.

W memoriale Jerzego Wyrobka który odbył się wczoraj w Chorzowie rywalizowały reprezentacje Podokręgów złożone z zawodników z rocznika 2010. W kadrze Naszego podokręgu prowadzonej przez trenera Seweryna Barabasza wystąpiło sześciu Naszych wychowanków: Dawid Okrzesik, Fabian Kupczak, Szczepan, Wojtas, Filip Wojtas, Wojciech Bury, Michał Bryja. W czterech rozegranych spotkaniach kadra zanotowała dwa remisy oraz dwa zwycięstwa natomiast Wojciech Bury zdaniem organizatorów został wybrany najlepszym zawodnikiem Podokręgu Żywiec.