Już tylko dwa dnia dzielą Nas od drugiego sztandarowego turnieju organizowanego przez UKS LISEK MILÓWKA. Do środowych zmagań przystąpią 24 zespoły w dwóch kategoriach wiekowych : U-11 (2007 i młodsi), U-9(2009 i młodsi) i  co dla Nas w tym przypadku było najważniejsze w „LISEK CUP” weźmie udział ponad 60 zawodników Naszego klubu, którzy na co dzień trenują w grupach : EKSTRAKLASA, PREMIER LEAGUE oraz SERIE A wspartych kilkoma dziewczynami Mitechu Żywiec z roczników 2006/2007. W związku z  udziałem tak dużej grupy dzieci prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi, ewentualną nieobecność dziecka prosimy jak najszybciej zgłosić trenerom.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  1. Zbiórka zawodników – 8:20, trybuna przy boisku LKS-u Milówka
  2. Zakończenie turnieju – 15:00
  3. Kadry zespołów

LISEK I (U-9) – Michał Bryja, Sebastian Słowik, Filip Wojtas, Franciszek Czaniecki, Szczepan Wojtas, Lidia Duraj, Hubert Pielichowski, Bartek Sobel, Mateusz Węglarz, Paweł Babicki, Maxim Juraszek, Kamil Chowaniec, Wiktor Kliś, Dominik Pilarz

Stroje – czarne komplety R-GOL

Trener prowadzący- Miłosz Węglarz

LISEK II (U-9) – Kinga Blaut, Hubert Malowiec, Mikołaj Mojeścik, Mikołaj Szewczyk, Martyna Kliś, Jakub Witos, Aleskandra Bysko, Tymoteusz Waligóra, Oskar Olszański, Aleksandra Kliś,  Mikołaj Kubas, Kacper Kubas, Przemysław Fijak, Bartłomiej Pytel, Emilia Banaś , Łukasz Brączek, Karol Gołuch, Leszek Kamiński, Szymon Mizia, Jakub Janota, Jakub Biegun

Stroje – zielone getry, białe spodenki, zielona koszulka

Trener prowadzący- Miłosz Węglarz

LISEK I (U-11)- Alan Krakowski, Kacper Pala, Filip Słowik, Igor Hankus, Mikołaj Sypuła, Jakub Motyka, Bartek Baszuk, Patryk Włoch, Miłosz Motyka, Marta Ponikwia, Julka Sopiak, Marlena Słowik

Stroje – czarne komplety R-GOL

Trener prowadzący- Seweryn Barabasz

LISEK MILÓWKA II (U-11) – Dawid Słowik, Jakub Zawada, Szymon Jędzkiewicz, Wiktor Grzegorzek, Jakub Romanowski, Bartosz Zeman, Mikołaj Śleziak, Piotr Worek, Arek Tetłak, Oliwia Góral, Julka Dziobek, Natalia Kiełbasa

Stroje – zielone getry, białe spodenki, zielona koszulka

Trener prowadzący- Albert Wróbel

LISEK MILÓWKA III (U-11) – Jan Witos, Maks Rus, Mikołaj Drożdż, Michał Wróbel, Mateusz Worek, Kacper Matuszny, Dawid Hernas, Krzysztof Niedzielski, Maksymilian Nowak, Mikołaj Mika, Miłosz Mika, Wojciech Piela, Paweł Talik, Artur Łagosz, Dawid Caputa

Stroje – zielone getry, białe spodenki, zielona koszulka

Trener prowadzący- Krzysztof Karpeta