Za Nami pełny emocji weekend w którym to zawodnicy grupy ekstraklasa rywalizowali w prestiżowym  turnieju ” Masters Cup” natomiast dziewczyny wystąpiły w doborowo obsadzonym turnieju „Giganci Futbolu” w Kętach .

Na obiektach ” SMS Arena” od pierwszego meczu Liski prezentowały się fantastycznie, w sześciu rozegranych spotkaniach Nasz zespół zanotował jedną porażkę ( APN Tychy) , jeden remis ( FP Nowa Wieś) oraz odniósł cztery zwycięstwa ( SMS Tychy, FP Suszec, LKS Brzeźce, Plon Kawęczyn)  dzięki czemu uzyskał bilet do wielkiego finału turnieju który odbędzie się 7 lutego w Rudzie Śląskiej.

Skład : Hubert Malowiec, Dawid Okrzesik, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Filip Śleziak, Sebastian Słowik, Wojciech Bury

W Kętach po raz pierwszy bohaterami turnieju ” Giganci Futbolu ” były dziewczyny kategorii  U-12 , w turnieju wystąpiły dwa zespoły Mitechu  które miały przyjemność rywalizacji ze znakomitymi zespołami : Unia Opole , Gwardia Warszawa, Wisła Brzeźnica, Diamonds Warszawa, GOL Częstochowa, Tygryski Świętochłowice, Rekord Bielsko Biała, Mazowia Grodzisk Mazowiecki, Row Rybnik , ostatecznie w stawce jedenastu zespołów pierwsza drużyna ukończyła rywalizację na szóstym miejscu a druga na dziewiątym .

Skład : Mitech I ( Zofia Kąkol, Lidia Duraj, Natalia Szczotka, Karolina Krysta, Dominika Malina, Magdalena Giewont, Martyna Kliś, Aleksandra Bysko ) Mitech II ( Emilka Śleziak, Emilka Kantyka, Beata Płowucha, Monika Płowucha, Ania Duraj, Maja Antolak, Ola Kliś, Magdalena Słowiok, Blanca Rybarska, Natalia Somerlik)