Dziś w Kętach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią pod balonem zawodnicy i zawodniczki z grupy Ekstraklasa uzyskali/ły 3 cie miejsce. Niedziela jak najbardziej na plus dla każego z Lisków, brakło troszkę, a mogło być jeszcze lepiej. Każdy dał z siebie wszystko co potrafi i z medalem oraz przede wszystkim z uśmiechem wracał do domu.  Mały sukces cieszy, ale i ma on być motywacją do dalszego doskonalenia swoich umiejętności przez każdego Liska, bo możliwości są ogromne i nie wolno ich marnować.
Wyniki meczy :
Lisek Milówka 5-2 AP Wisła Czarny Dunajec
Lisek Milówka 10-1 ŁKS Strumień Polanka
Lisek Milówka 3-4 Akademia 2012 Jaworzno
Lisek Milówka 3-4 Football Project Kęty (półfinał)
Lisek Milówka 10-1 Football4pro Bielsko Biała (mecz o 3cie miejsce)

Warto również odnotować, iż Szczepan Wojtas został królem strzelców całego turnieju.