Poniedziałek – LIGA ORLIKÓW gr.I

Bory Pietrzykowice 2 – 6 Lisek Milówka

bramki: Piotr Bułka x3, Wojciech Bury x2, Jakub Tyrlik

Kadra : Hubert Malowiec, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Jakub Tyrlik, Wojciech Bury, Michał Bryja,  Sebastian Słowik, Piotr Bułka, Artur Matuszny

Komentarz trenera Szymon Węglarz” Mecz podobnie jak cały sezon należy zapisać po stronie plusów. Liski jesienią okazały się najlepszą drużyną w Żywieckiej Lidze Orlików  za co chłopakom należą się wielkie słowa uznania. Dziękuje rodzicom za wsparcie swoich pociech w trakcie całej rundy oraz pomoc w organizacji transportu na mecze wyjazdowe”

Środa – LIGA ŻAKÓW gr.I

Beskid Gilowice 2-10 Lisek Milówka

Bramki : Piotr Bułka x7, Filip Śleziak x2, Antoni Tomiczek

Kadra : Hubert Malowiec, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Leszek Kamiński, Dawid Zawada, Filip Śleziak, Antoni Tomiczek, Emil Szczotka, Tobiasz Wolny

Komentarz trenera Szymon Węglarz” Byliśmy świadkami bardzo fajnego meczu rozegranego w szybkim tempie okraszonym wieloma pięknym bramkami, cieszy bardzo odpowiedzialna i zespołowa gra Naszych zawodników  w dzisiejszym spotkaniu”

Niedziela – II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY

Lisek Milówka – MKS Żory

bramki:

skład: