Liga Orlików Młodszych

  • SMS ŻYWIEC 4 – 7 LISEK MILÓWKA

Bramki : Szczepan Wojtas x2, Piotr Bułka x2, Filip Śleziak, Filip Wojtas, Sebastian Słowik

Skład: Mikołaj Mojeścik, Sebastian Słowik, Wiktor Kliś, Wojtek Bury, Dawid Okrzesik, Michał Bryja, Piotr Bułka, Szczepan Wojtas, Filip Śleziak, Filip Wojtas, Oskar Olszański

Komentarz trenera Szymon Węglarz ” To nie był Nasz dzień , wynikało to głównie z mniejszego niż zwykle zaangażowania Naszych zawodników  , takie podejście do spotkań po prostu Nam nie przystoi.  Wynik zamazuje boiskową rzeczywistość, na plus postawa Naszego bramkarza  Mikołaja Mojeścika w drugiej części spotkania mamy nadzieję że dzięki ciężkiej pracy na codziennych treningach będzie  w przyszłości  ważnym ogniwem zespołu.

Liga Żaków

  • LISEK MILÓWKA 3– 3 SMS ŻYWIEC

Bramki: Sebastian Słowik x2, Piotr Bułka

Skład : Hubert Malowiec, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Dawid Zawada, Leszek Kamiński, Igor Kuśnierz, Filip Śleziak

Komentarz trenera Szymon Węglarz ” Na poziomie Żywieckiej Ligi Żaków byliśmy świadkami prawdziwego „spektaklu” , nagłe zwroty akcji, niesamowite emocje do ostatniej akcji meczu,  kapitalne parady bramkarzy, przepiękne bramki i co najważniejsze bardzo wysoki poziom piłkarski zawodników obu zespołów zaprezentowany w dzisiejszym meczu sprawił że licznie zgromadzeni rodzice mieli co oglądać. Z postawy wszystkich chłopaków w dzisiejszym meczu jestem dumny, ostatni mecz sezonu z bardzo wymagającym przeciwnikiem  pokazał że zmierzamy w dobrym kierunku”

Baraż o II LIGĘ WOJEWÓDZKĄ MŁODZIKÓW

  • BESKID SKOCZÓW 3-2 – LISEK MILÓWKA

Bramki : Antoni Warzecha, Igor Hankus

  • LISEK MILÓWKA 1– 3 Beskid Skoczów

Bramka : Jakub Motyka

Skład: Alan Krakowski, Dawid Słowik, Bartłomiej Baszuk,  Szymon Jędrzkiewicz, Kacper Pala, Jakub Motyka Antek Warzecha,  Filip Słowik, Igor Hankus, Miłosz Motyka, Mikołaj Sypuła, , Arek Tetłak

Komentarz trenera Rafał Błażyczek „Po rozegraniu meczów barażowych cała drużyna zasługuje na bardzo dużo zasłużonych słów pochwały. Graliśmy z drużyną o rok starszą, która wyraźnie górował nad nami warunkami fizycznymi. W poprzednich 14 meczach Beskid stracił tylko dwie bramki a my strzeliliśmy im trzy a przy lepszej skuteczności kolejne cztery mogły paść w samej tylko drugiej połowie. Ale nie wynik ani nie bramki miały tutaj największe znaczenie a wymiar szkoleniowy.”

II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH

  • GKS JASTRZĘBIE 9-1– LISEK MILÓWKA

Bramka:

Skład

Komentarz