Poniedziałek – LIGA ORLIKÓW gr.I

Orzeł Łękawica 3-7 Lisek Milówka

bramki: Szczepan Wojtas x3, Wojtek Bury x2, Filip Wojtas, Jakub Tyrlik

skład : Dawid Okrzesik, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Wiktor Kliś, Sebastian Słowik, Mikołaj Mojeścik, Łukasz Brączek, Jakub Tyrlik, Paweł Babicki, Oskar Olszański

komentarz : Szymon Węglarz ” Nie mamy  szczęścia do pogody w poniedziałki , drugi mecz Ligi Orlików  toczony był  w bardzo trudnych warunkach w których to Liski pokazały sporą ochotę do gry co bardzo cieszy”

Czwartek – III LIGA MŁODZIKÓW

Lisek Milówka 12-0 Beskid Gilowice

bramki: Jakub Motyka x5, Igor Hankus x4, Mikołaj Sypuła x2, Arek Tetłak x1.

skład : Alan Krakowski, Szymon Jędrzkiewicz, Kacper Pala, Antek Warzecha,  Filip Słowik, Igor Hankus, Miłosz Motyka, Mikołaj Sypuła, Jakub Motyka, Arek Tetłak, Bartek Baszuk.

 

Komentarz trenera

Rafał Błażyczek „Mecz obfitował w sporo strat i niedokładności po obu stronach i choć wynik spotkania tego nie pokazuje, to słabo w naszym wykonaniu wyglądała reakcja po stracie piłki. Jednak kiedy piłkę już mieliśmy, to przeprowadzaliśmy skuteczne akcje. Najładniejszą i co ważne skuteczną akcję przeprowadziliśmy na 7:0,  kiedy to rozgrywaliśmy piłkę wykonując 8-9 szybkich podań zakończonych skutecznym szybkim strzałem.  Podsumowując krótko, wynik dobry ale gra do poprawy.”

Sobota – LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH

Lisek Milówka 8-4 Lukam Skoczów

bramki: Wojtek Bury x4, Szczepan Wojtas x2, Sebastian Słowik, Filip Wojtas

skład: Hubert Malowiec, Wiktor Kliś, Dawid Okrzesik, Sebastian Słowik , Wojciech Bury, Filip Śleziak, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Kamil Chowaniec, Pioterk Bułka, Filip Śleziak

Komentarz: Szymon Węglarz ” Poza kilkoma momentami przestoju możemy być zadowoleni z postawy Lisków w dzisiejszym spotkaniu. Warto podkreślić że mecz toczony był w bardzo szybkim tempie za co zawodnikom obu ekip należą się wielkie słowa uznania, takie spotkania uczą najwięcej.”

Niedziela – II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH

MKS Żory – LISEK MILÓWKA 0:4

bramki Kacper Szpak x2, Maciej Słowik x1, Jan Kubica x1

skład: B. Wędzel,  J.Kubas, K.Maślanka, P.Blaut, K.Pala, J.Kubica, M.Słowik, K.Węglarz, K.Szpak, J.Motyka, I.Hankus, A.Krakowski, F.Słowik, Sz. Jędrzkiewicz, K. Zawada

komentarz: Seweryn Barabasz”W pełni zasłużone pierwsze zwycięstwo w tej bardzo wymagającej lidze. Chłopaki z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej, cieszy fakt że na „0” z tyłu lecz przed Nami jeszcze dużo pracy.”