Środa 27.04

MECZ F1 ORZEŁ ŁĘKAWICA – LISEK MILÓWKA

  • Zbiórka 16:10  Orlik Milówka
  • Stroje wyjazdowe
  • Kadra : Dawid Zawada, Filip Fiedor, Maria Mrowiec, Stanisław Słowik, Nikodem Węglarz, Andrzej Rypień, Adam Somerlik, Szymon Fiedor

Czwartek 28.04

MECZ D2, LISEK MILÓWKA – NAPRZÓD RYDUŁTOWY

  • Zbiórka 15:55 LKS MILÓWKA
  • Stroje domowe
  • Kadra: Michał Bryja, Szczepan Wojtas, Dawid Okrzesik, Hubert Malowiec, Filip Śleziak, Filip Wojtas, Fabian Kupczak, Wojciech Bury, Sebastian Słowik, Wiktor Kliś, Bartłomiej Pytel, Wojciech Bułka, Sebastian Kubas

Sobota 30.04

MECZ D1 , MITECH ŻYWIEC – GÓRNIK ZABRZE

  • Zbiórka 10:20 boisko Soły Żywiec
  • Stroje domowe
  • Kadra : Zofia Kąkol, Karolina Krysta, Magdalena Słowiak, Magdalena Giewont, Natalia Szczotka, Lidia Duraj, Anna Duraj, Natalia Somerlik,   Aleksandra Bysko, Maja Antolak, Izabela Najzer, Wiktoria Bułka