Niespełna miesiąc został nam do turnieju „LISEK CUP” . W rozgrywkach w dwóch kategoriach wiekowych wystąpią aż 24 zespoły które będą swoje spotkania rozgrywać na trzech specjalnie do tego celu przygotowanych boiskach. Oprócz emocji sportowych dla wszystkich uczestników przygotowujemy szereg atrakcji tak by mali sportowcy nawet przez chwilę nie narzekali na nudę.

 

UCZESTNICY TURNIEJU

KAT.U-11 : LISEK MILÓWKA I, LISEK MILÓWKA II, MITECH ŻYWIEC (zespół dziewczyn), MKS BABIA GÓRA  SUCHA BESKIDZKA, NAPRZÓD RYDUŁTOWY, KS ŚWIERKALNY, ORLIK RAJCZA, FOOTBALL  FOR PRO BIELSKO BIAŁA, SMERFIKI ŁODYGOWICE, MUŃCUŁ UJSOŁY, BESKID GILOWICE, FOOTBALL ACADEMY ŻYWIEC

KAT.U-11 : LISEK MILÓWKA I, LISEK MILÓWKA II, MKS BABIA GÓRA  SUCHA BESKIDZKA, NAPRZÓD RYDUŁTOWY, KS ŚWIERKLANY, ORLIK RAJCZA, FOOTBALL  PROJECT JASIENICA, SMERFIKI ŁODYGOWICE, BESKID GIILOWICE, FOOTBALL ACADEMY ŻYWIEC, GLKS WILKOWICE, TJ SOKOL USTI (CZECHY)