Jak co roku 2 maja w Milówce odbył się międzynarodowy turniej piłki nożnej ” LISEK CUP” w którym uczestniczyły  24 zespoły i blisko 300 zawodników.  W tym gronie było 6 Naszych zespołów liczących łącznie 60 zawodników i zawodniczek , którzy radzili sobie bardzo dobrze zbierając kolejne cenne doświadczenia.

Dla niektórych Naszych małych sportowców były to pierwsze turniejowe zmagania dlatego tym bardziej należą się im wielkie słowa uznania gdyż poziom drużyn biorących udział w turnieju był bardzo wysoki.  Rozgrywki toczyły się równolegle dla dwóch kategorii wiekowych (U-11, U-9) w młodszej Naszym drużyną mimo że były bardzo blisko nie udało się awansować do fazy play-off, natomiast w starszej kategorii  jedna z naszych drużyn była o krok od odniesienia zwycięstwa, jednak  meczu finałowym po dramatycznym spotkaniu musiała uznać wyższość zespołowi Naprzodu Rydułtowy  .

Warty odnotowania jest także kolejny wyczyn Jakuba Motyki, który popisał się fantastyczną dyspozycją strzelecką zdobywając tytuł „NAJLEPSZEGO STRZELCA” turnieju.

Zarząd UKS LISEK MILÓWKA pragnie serdecznie podziękować rodzicom  którzy z ogromnym sercem i zaangażowaniem pomogli Nam w przeprowadzeniu turnieju, dzięki Wam wszyscy uczestnicy  środowych zmagań zapamięta ten dzień na długo.

                                DZIĘKUJEMY !!!

Klasyfikacje turniejowe w pigułce.

2007 i młodsi

1.NAPRZÓD RYDUŁTOWY

2.UKS LISEK MILÓWKA

3.BESKID GILOWICE

Najlepszy strzelec : Jakub Motyka (LISEK)

Najlepszy bramkarz: Jakub Tomaszek (BESKID)

Najlepszy zawodnik Remigiusz Puchała (NAPRZÓD)

2009 i młodsi

1. SOKOL USTI (Czechy)

2. BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

3. FOOTBALL PROJECT JASIENICA

Najlepszy strzelec : Mieszko Bulik ( FP )

Najlepszy bramkarz: Antoni Stachol ( SUCHA BESKIDZKA)

Najlepszy zawodnik: Tomas Brambor ( SOKOL)