Za Nami kolejny bardzo intensywny weekend podczas którego Nasze zespoły rywalizowały na turniejach w Łodygowicach, Sosnowcu i Rudzie Śląskiej gdzie rozegrały się finały turnieju ” Masters Cup” i po bardzo zaciętej rywalizacji Liski zakończyły rywalizację na drugim miejscu.

Finały „Masters Cup” odbyły się na pięknym obiekcie ” Football-on ” w Rudzie Śląskiej , oprócz Naszego zespołu wystąpiły w Nim zespoły: APN Tychy, Zagłębie Sosnowiec, UKS Szopienice, Odra Wodzisław oraz Gwiazd Ruda Śląska, po bardzo ciekawych i wyrównanych spotkaniach Liski ukończyły zmagania na drugim miejscu, zwycięzcą turnieju została drużyna APN Tychy.

Skład: Filip Śleziak, Sebastian Słowik, Michał Bryja, Hubert Malowiec, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Wojciech Bury

Dziewczyny zawitały do Sosnowca na turniej ” Gwiezdnej ligi młodych talentów” w kategorii U-12, trzy godziny grania bez przerw z pewnością było nie lada wyzwaniem dla Naszych zawodniczek które poradziły sobie świetnie z tym wyzwaniem potwierdzając  na boisku ogromny potencjał jakim dysponują . Oprócz dwóch Naszych zespołów w turnieju wystąpiły zespoły : Czarni Sosnowiec, Unia Opole, Wisła Brzeźnica, Tygryski Świętochłowice, Wisła Skoczów.

Skład: Zofia Kąkol, Natalia Szczotka, Karolina Krysta, Lidia Duraj, Ola Bysko, Ania Duraj, Maja Antolak, Martyna Kliś, Magdalena Słowiak, Monika Płowucha, Beata Płowucha, Blanka Rybarska, Dominika Malina, Magdalena Giewont, Emilka Kantyka, Emilka Śleziak, Natalia Somerlik, Ola Kliś

Nasze żaczki w dwóch grupach wiekowych U-9 oraz U-8 wystąpiły w turnieju organizowanym przez SMS Żywiec w Łodygowiacach, radości z grania nie było końca a Liski prezentowały się we wszystkich spotkaniach wyśmienicie prezentując bardzo efektowną i skuteczną grę.

Skład 2012: Dominik Matuszek, Dawid Sołtysek Kacper Gustyn, Emil Szczotka, Dawid Zawada, Kacper Gołuch, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz

Skład 2013: Adam Somerlik, Marysia Mrowiec, Stasiu Słowik, Wojtek Cieślar, Filip Fiedor Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz