Z przytupem rok 2021 zakończyły Nasze drużyny podczas prestiżowego turnieju „Gwiazdka Rekordem” który corocznie odbywa się w Bielsku Białej w okresie świąteczno-noworocznym, zarówno zespół rocznika 2010 jak i 2011 zakończył rywalizację na trzecim miejscu.

Najpierw na parkietach hali Rekordu Bielsko Biała rywalizowały zespoły kat.U-12 , w spotkaniach  z  zespołami: MSK Namestovo, Rekord Bielsko Biała, Progres Andrychów, Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, GLKS Wilkowice Nasz zespół odniósł dwie porażki oraz zanotował trzy zwycięstwa , kończąc rywalizację na najniższym miejscu podium. Znakomita postawa zespołu skutkowała także wyróżnieniami  indywidualnymi które trafiły do  Wojtka Burego ( MVP turnieju) oraz Michała Bryji (najlepszy bramkarz)

Po południu emocje  podczas zmagań zespołów kat.U-11 nie mniejsze i podobnie jak we wcześniejszym turnieju Liski kończą zawody na trzecim miejscu nieznacznie ustępując zespołom Rekordu Bielsko Biała oraz Unii Oświęcim.

UKS LISEK MILÓKWKA w turniach „Gwiazdka z Rekordem” kat. U-11 oraz U-12 reprezentowali: Filip Śleziak, Sebastian Słowik, Oskar Olszański, Wojciech Bułka, Wojciech Bury, Fabian Kupczak, Dawid Okrzesik, Michał Bryja, Wiktor Kliś, Natalia Somerlik, Aleksandra Bysko, Maja Antolak, Dawid Zawada, Hubert Malowiec, Emil Szczotka