Tradycyjnie od kilku lat turniejowe zmagania kończymy każdego roku w Bielsku Białej , gdzie uczestniczymy w prestiżowym turnieju ” Gwiazdka z Rekordem”.W  tym roku w zmaganiach uczestniczył zespół kategorii U-11 który ukończł rywalizację na piątym miejscu.

W zawodach Nasz zespoł miał przyjemność rywalizacji z drużynami: Rekord Bielsko Biała, Unia Oświecim, MSK Namestovo, Piast Cieszyn , Gwiazda Ruda Śląska. Bardzo dobre spotkania Nasi zawodnicy przeplatali słabszymi,  kończąc ostatecznie ten wyrównany turniej na piątym miesjcu. Warte onotowanie jest  wyróżnienie indywidualne dla  Nikodema Węglarz który został ” Królem strzelców” turnieju zdobywając 8 bramek w pięciu spotkaniach.

UKS Lisek Milówka w rurnieju Reprezentowali: Michał Płoskonka, Filip Fiedor, Szymon Fiedor, Andrzej Rypień, Dominik Bysko, Stanisław Słowik, Nikodem Węglarz, Ireneusz Węglarz, Adam Somerlik