Za nami kolejna 13 edycja turnieju MUNDIALITO 13 , po trzech emocjonujących i nie zwykle intensywnych dniach rywalizacji dwa Nasze zespoły ukończyły zmagania na podium.  Znakomicie spisały się także dziewczyny które zwyciężyły w turnieju rocznika 2011  oraz zajęły trzecie w turnieju rocznika 2009.

Podopieczni trenera Seweryna Barabasza byli bezkonkurencyjni w meczach grupowych odnosząc komplet pięciu zwycięstw , dopiero w meczu półfinałowym mimo fantastycznej postawy musieli uznać wyższość drużynie z Kalwarianki Kalwaria Zebrzydowska co spowodowało że w niedzielę czekał ich mecz o trzecie miejsce z zespołem Wawelu Wirek który po dobrym meczu wygrywają. Warto podkreślić że tytuł MVP TURNIEJU zdaniem organizatorów turnieju zdobył Dawid Okrzesik .

W turnieju rocznika 2013 chłopców podobnie jak przed rokiem LISKI zaprezentowały się fantastycznie, przechodząc przez fazę grupową oraz play-off z kompletem zwycięstw. W finale niestety zabrakło szczęścia i musieliśmy uznać wyższość drużynie MSK Dolny Kubin, na osłodę statuetkę najlepszego strzelca MUNDIALITO trafiła do Nikodema Węglarza .

Bardzo dobrze zaprezentowały się w turnieju dziewczyny Naszego partnerskiego klubu Mitechu  Żywiec które w zawodach rocznika 2011 zwyciężyły a ich o dwa lata starsze koleżanki ukończyły zmagania na miesjcu trzecim. Wyróżnione zostały także dwie zawodniczki indywidualnie , w młodszej kategorii najlepszym strzelcem została Izabela Najzer natomiast w starszej MVP turnieju została Lidia Duraj.

W turnieju MUNDIALITO 13 wystąpili : Stanisław Słowik, Adam Somerlik, Filip Fiedor, Szymon Fiedor, Nikodem Węglarz, Ireneusz Węglarz, Andrzej Rypień, Dawid Zawada Nikodem Szczotka, Antoni Słowik, Dominik Bysko, Wojciech Cieślar,  Samuel Zając, Leon Duraj, Dominik Kwaśny, Kacper Gustyn, Damian Roczyna, Mikołaj Łysień, Dominik Kantyka, Kacper Gołuch, Michal Bryja, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Sebastian Slowik, Filip Śleziak, Dawid Okrzesik, Fabian Kupczak, Wojciech Bury, Hubert Malowiec, Wiktor Kliś, Karol Śleziak, Emil Szczotka, Dawid Zawada, Lukasz Braczek, Wojciech Bułka, Bartek Pytel, Dawid Szczotka, Igor Kusnierz, Sebastian Kubas, Kamil Kubas, Jakub Biegun, Tymoteusz Waligóra, Maria Mrowiec, Anna Duraj, Izabela Najzer, Maja Antolak, Oliwia Ziółkowkska, Helena Figura, Amelia Żyrek, Natalia Mrózek,  Lidia Duraj, Wiktoria Bułka, Natalia Szczotka, Magdalena Słowiak, Dominika Malina, Anna Bury, Monika Płowucha, Beata Płowucha, Emilia Kantyka, Emilia Śleziak, Kamila Somerlik, Natalia Somerlik, Aleksandra Bysko, Karolina Krysta, Emilka Biela, Wiktoria Kocoń , Magdalena Giewont, Emilka Biela, Zosia Kąkol

Składamy ogromne podziękowania rodzicom Naszych zawodników i zawodniczek którzy w to wyjątkowe dla Nas wydarzenie włożyli całe serce i sprawili że każdy uczestnik turnieju mógł poczuć się wyjątkowo .

DZIĘKUJEMY

Turniej MUNDIALITO 13 został objęty PATRONATEM POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ