Poniedziałek 13.05

LIGA MŁODZIKÓW , Lisek Milówka – Beskid Gilowice

 • Zbiórka : 16:30 Lisek Arena
 • Stroje : zielone meczowe
 • Kadra : Daniel Duraj, Sebastian Słowik, Stanisław Slowik, Antoni Słowik,  Filip Śleziak, Bartłomiej Pytel, Emil Szczotka, Adam Somerlik, Dawid Szczotka, Nikodem Węglarz, Filip Fiedor, Szymon Fiedor

LIGA ORLIKÓW , Lisek Milówka – Bory Pietrzykowice

 • Zbiórka : 15:50 , boisko Orlik w Pietrzykowicach
 • Stroje: zielone meczowe
 • Kadra : Dawid Zawada 2013, Michał Płoskonka, Kacper Bułka, Dominik Bysko, Józef Brączek, Wiktor Bielesz, Julian Wenglarzy, Kacper Gołuch, Błażej Golec, Wojciech Cieślar, Karol Wróbel, Szymon Kamiński, Dominik Kantyka, Wiktor Gołuch, Leon Kołodziejczyk, Andrzej Rypień

Środa 15.05

LIGA MŁODZIKÓW, Orlik Rajcza – Lisek Milówka

 • Zbiórka: 16:45 boisko LKS w Rajczy
 • Stroje : czarne meczowe
 • Kadra : Daniel Duraj, Sebastian Słowik, Stanisław Słowik, Antoni Słowik, Adam Somerlik, Filip Śleziak, Bartłomiej Pytel, Emil Szczotka, Adam Somerlik, Dawid Szczotka, Nikodem Węglarz, Daniel Diakonu, Dawid Zawada 2012

LIGA ŻAKÓW, GKS Radziechowy – Lisek Milówka

 • Zbiórka : 15:50 Orlik w Radziechowach
 • Stroje : zielone meczowe
 • Kadra : cała grupa PL

Niedziela 19.05

PEWEL CUP, kat. U-7

 • Zbiórka: 9:00 boisko LKS w Pewli Ślemieńskiej
 • Stroje : zielona koszulka, białe spodenki, zielone getry
 • Kadra : Tymek Słowik, Nikodem Kąkol, Ola Kurek, Kuba Śleziak, Alan Tetłak,  Tobiasz Telega Jan Skrok, Igor Pydych, Maria Bielesz, Lidia Węglarz