31 maja na Stadionie Śląskim rozpoczął się turniej Silesia Cup. Jako pierwsi w piątek do rywalizacji przystąpili chłopcy z kategorii U11 .  W tych prestiżowych zawodach, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć, wzięło udział 24 zespoły.

Dzisiejsza rywalizacja toczyła się na 12 boiskach znajdujących się zarówno na bocznych płytach Kotła Czarownic jak i głównej arenie chorzowskiego giganta. O tym, na jakim boisku zaczynały zmagania poszczególne zespoły zadecydowało losowane, ale później obowiązywała zasada, że zwycięzca meczu przechodził na boisko z niższym numerem lub jeśli już grał na boisku nr 1 to na nim zostawał. Nasz zespół przeplatając znakomite spotkania troszkę gorszymi,  kończy zmagania z bilansem 7 zwycięstw i 5 porażek. 

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Dominik Bysko, Adam Somerlik, Dawid Zawada, Szymon Fiedor, Filip Fiedor, Stanisław Słowik, Daniel Diakonu, Jakub Chowaniec, Michał Jopek, Ireneusz Węglarz, Nikodem Węglarz