W Siemianowicach Śląskich rozegrano ostatnie mecze eliminacyjne w turnieju Tauron Junior Cup. Do rywalizacji stanęło 30 zespołów z województwa śląskiego, w tym trzy Nasze zespoły, które rywalizowały  w zawodach trzech różnych  kategorii wiekowych, a w jednej z Nich w znakomitym stylu wywalczyły awans do wielkich finałów, które odbędą się  przeddzień Święta Niepodległości  na TAURON ARENA w Krakowie.

Podopieczni trenera Seweryna Barabasza z rocznika 2015 w każdym meczu zaprezentowali się fantastycznie, zasłużenie awansując do finałów. Wielkie słowa uznania należą się także pozostałym Naszym zespołom rywalizujących w zawodach rocznika 2014 oraz 2016 ,którzy w każdym meczu wykazywali się ogromnym zaangażowaniem zbierając kolejne cenne doświadczenia.

UKS LISEK MILÓWKA REPREZNTOWALI:

  • 2014: Dominik Kantyka, Błażej Golec, Wiktor Szymczyk, Szymon Kamiński, Michał Śleziak, Wiktor Gołuch, Leon Kołodziejczyk
  • 2015: Kacper Sikora, Wiktor Sikora, Ireneusz Węglarz, Dominik Kąkol, Filip Motyka, Witold Grygny, Jakob Jabłeka
  • 2016: Mateusz Motka, Igor Pydych, Oskar Pydych, Szymon Kostecki, Marcel Młocek, Emilka Worek, Zofia Szeląg