W trzecim dniu turnieju Silesia CUP rozgrywanym na Stadionie Śląskim w Chorzowie bohatermi rozgrywek były drużyny kategorii żak, w gronie 24 zespołów z bardzo dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Seweryna Barabasza.

Turniej Silesia Cup o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego w tym roku odbywa się jest już po piąty. W eliminacjach zawodów wystąpiło 10 tysięcy dzieci reprezentujących ponad 700 klubów zrzeszonych w Śląskim Związku Piłki Nożnej. W trzydniowym finale imprezy na Stadionie Śląskim wystąpiły zespoły wyłonione w eliminacjach rozgrywanych przed turniejm w  poszczególnych podokręgach. Nasza drużyna dzisiejsze zmagania zakończyła bilansem siedmiu porażek i pięciu zwycięstw.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Adam Martyniak, Remigiusz Rypień, Emilka Worek, Dominik Kąkol, Jakob Jabłeka, Kacper Sikora, Wiktor Sikora, Witold Grygny , Ireneusz Węglarz, Filip Motyka