Za nami sześć weekendów rywalizacji na MINI MISTRZOSTWACH ŚWIATA DAISCHMANA kategorii U-7  rozgrywanych na obiektach SMS ARENA w Tychach . Fantastyczna formuła turnieju w której to każda drużyna reprezentowała losowo wybraną reprezentację sprawiło że każdy zawodnik mógł czuć się w trakcie jego trwania wyjątkowo.

Liski w zawodach wystąpiły jako reprezentacja Niemiec i na tle rówieśników prezentowały się w każdym turnieju wyśmienicie prezentując dużą jakość i fantazje w swoich meczowych poczynaniach, doświadczenie zebrane w trakcie rozgrywek z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom biorącym udział w turnieju fantastycznej postawy a rodzicom dziękujemy za wzorową organizację pociech w tym trudnym dla Nas wszystkich czasie.

UKS LISEK MILÓWKA reprezentowali : Dominik Kantyka, Karol Witos, Wojtek Cieślar, Wiktoria Olszańska, Marysia Mrowiec, Wiktor Szymczyk, Nikodem Szczotka, Filip Fiedor, Stanisław Słowik, Nikodem Węglarz, Ireneusz Węglarz